Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár adhat azért szaktaná...

Egy tanár adhat azért szaktanárit vagy valamit, mert elalszol órán?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen, nem az órán kell elaludni. Az iskola az a diáknak a "munkahelye", és munkaidőben soha nem alszunk el.
2014. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Még jó, hogy adhat, órán aludni?
2014. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Nem fegyelmezetlenség, szóval egyedül órai munka 1-est adhat.

Az már más dolog, hogy a tanár mennyire buzgómócsing, elfogadja-e hogy téged ez nem érdekel.

Vigyázz mert elkezd provokálni, aztán azt mondja, hogy nem az alvás miatt kaptál egyest, hanem a tiszteletlenségért.

Tiszteletlenség: Ha beszólogat, szidja családod, te ugyanolyan stílussal, ugyanolyan hangnemben válaszolsz.

2014. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez a tanartol is függ, hogy milyen
2014. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de nálunk a tanár izomból ráb#szott az asztalra és elkezdett üvölteni, szóval tanártól is függ, de nem jó dolog aludni órán.
2014. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Mondjuk tudtommal a házirendben nincs leírva, hogy ébren kell lenni órán o.o Úgy meg elég szemétség lenne, ha ezért szaktanárit adna, ami végül is nincs a házirendben. Ráadásul nem is nagyon értem az olyan tanárokat, akik ilyesmi miatt kezdenek el hisztizni. Én ha tanár lennék, inkább örülnék, hogy azok, akiket nem érdekel a tantárgyam, legalább csendbe alszanak az órán, amivel nem zavarnak senkit, kivéve persze ha csak nem horkolnak orbitálisan, nem pedig végigpofázzák meg rendetlenkednek o.O
2014. aug. 30. 17:22
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Miért, annak jobban örülnél, ha felszólítana, amíg alszol és beírna egy órai munka 1-est? Sőt, kihasználná, és elmenne a limitig. Na?:)
2014. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Mindenesetre figyelmeztetőit biztos adhat és a szülőknek erről tudni kell, hogy tudjanak a gyerekükkel mit kezdeni.

Ilyenkor a tanárnak kötelessége szólni, mert semmilyen körülmények között nem egészséges ez! Egy ép diáknak bírnia kell a 8-14-ig tartó tanítási időszakot.

2014. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Nekem sose adtak, pedig én minden nap alszok egy órát.

1. annyira nem tisztelem a tanárt és az általa tanított szennyt, hogy inkább alszok

2. fáradt vagyok és annyira unalmas,hogy belealszok


Ez van :D

2014. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
ja és 9es vagyok én reggel 8tól délután 6ig járok iskolába :D
2014. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!