Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nem elég gáz-lúzer...

Szerintetek nem elég gáz-lúzer a férfinak nevezném csőcselék?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel flörtölgettem (nem volt olyan komoly csak kérdeztem merre van mit csinál stb). Ezt elmesélte a barátjának aki rámírt h szálljak le a lányról mert eltöri kezem lábam mert vmi küzdősport bajnok és bajok lesznek! A csávó 18-19 éves kis vézna városi elkényeztetett beképzelt majom hülyegyerek aki kb sztem jó ha van 65-70 kg és kb 165-170 cm de lehet h még sokat mondok. :D Mit pattog ez a kis csíra nekem? Sztem ez tipikusan az a fajta aki keménynek hiszi magát (közben meg egy nyomorék) facen, élőben meg hamarább hazarohan mint hinné. Úgyis lecsapnám 2 méteres magasságommal és több mint 100 kgmmal (most nem nagyképűségből mondom). De mit pofázik és fenyegetőzik szerintetek? :D Sztem túlságosan sokra tartja magát mert nem verték még szájon, de ha sokat ugrál a cérna lehet szájonsuhintom! Mi a véleményetek az ilyen emberről aki fenyegetőzik itt mert kicsit flörtölgettem a barátnőjével (nem is tudtam h van neki pasija) és máris fenyegetőzik itten?
2014. aug. 8. 11:34
1 2
 1/19 Tregereth ***** válasza:
100%
Miért, az szerinted mennyivel különb, aki képes kiírni egy kérdést róla, amiben fikázza és - hozzá hasonlóan - izmozik itt, hogy "simán leverné"?
2014. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten gázok vagytok, de te még valamivel jobban.
2014. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem azért, de én is ezt tettem volna akármekkora is vagyok, gondolom te is ezt tetted volna ha flörtölgetnek a barátnőddel. Egyépként meg szerintem te azért vagy itt hogy elmeséld mekkora fa-sza gyerek vagy. Nagyképűségből kicsit visszább és étsd meg a csávót is.
2014. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
0%
Semmi,az ilyet ne vedd komolyan.Röhögd ki azt kész.Én sem értem minek pattognak egyes férfiak,úgyis a nő választ mindig,mutasson fel valami olyan értéket,amivel magához köti,és akkor probléma megoldva.
2014. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tévedtek mindannyian! Én nem izmozok de mit képzel ez a kis ismeretlen takony hogy fenyegetőzik itt? Én mit csináltam volna ha az én barátnőmmel flörtölgetne vki? Hát flörtöljön, nem csalt meg addig nincs miről beszélni! Aki féltékeny az kezeltesse magát!!! Ha én tudom a barátnőmről h szeret engem akkor mit fenyegetőzzek?! Többe tatom magam annál mint vkit fenyegessek ilyen miatt! Aki érzi a vesztét az meg bújjon el vagy kezeltesse magát pszichológussal!!!
2014. aug. 8. 11:43
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten nyomik vagytok...de főleg te. Ő legalább megvédi a csaját. Keress szabad nőt, és izmozz meg menőzz a 100kg-ddal kevesebbet...
2014. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Upsz, nem olvastam végig a kérdést, bocsi. Egyépként a pasas is bunkó.
2014. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már, pont az ilyen izomagyú tahók verik a nyálukat, ha valaki ránéz a cicababa barátnőjükre.
2014. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Megvédi a csaját evvel h fenyegetőzik? Pont hogy lejáratja magát!!! :D Látszik sokan nem bírják értlemezni a kérdést amit írtam!!!


Mindjárt vkit meg kell fenyegetni ha beszélgetnek a barátnőjével? :D Hát a színvonalatok néhányótoknak is látszik h holvan!!! Leverhet 50 embert, akkor jön egy 51.-ik és a többi és azt is leveri? Elég gyöké felfogás! Egy barátnőt nem így kell megvédeni h megfenyegetem azt aki beszélget vele...!

2014. aug. 8. 11:50
 10/19 anonim válasza:
100%

Ha 165-170 cm és 65-70kg,akkor nem vézna,hanem teljesen normális alkatú.Magasság -100 testsúly a legideálisabb.Te a több,mint 100 kilóddal elhízott lehetsz,a 2 méterrel pedig túloztál valószínűleg,nem sok két méteres magyar van.

A csajoknak nagyon nem jönnek be az ilyen debella állatok.

2014. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!