Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak félévtől tudok másik...

Csak félévtől tudok másik iskolába menni?

Figyelt kérdés

Most lettem 10.-es. Tavaly azért maradtam itt mert azt hittem, 10.-re kibuknak a rosszak, és jó környezet lesz. Nem lett. Pont a barátaim buktak, a rosszak pedig átmentek a pótvizsgán. Ezen kívül azok akik 10.ben buktak is hozzánk kerültek. Szóval már csak a zacc maradt, barátom egyáltalán. Fiúkból alig mentek el páran, lányoknak meg fele megbukott.

Új tanárokat is kaptunk, ezek közül 2 utál, aki meg "szeretett" elment. Szóval nem valami apróság miatt akarok elmenni máris év elején, hanem így tényleg pokol lesz a suli.

Azt tudom, hogy kilehet iratkozni, viszont másik suliba csak félévkor vennének át?


2014. szept. 1. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Tőlünk kilencedikben mentek el év elején is, ah elég gyorsan cselekszel szerintem átvesznek most is.
2014. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk 9.ben őszi szünet után iratkozott át másik suliba az egyik osztálytársam. Szerintem akármikor elmehetsz.
2014. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!