Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan fogadtassam el magamat...

Hogyan fogadtassam el magamat az új osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Egy jó suliba jártam és egy sokkal gyengébbe fogok átkerülni. Az a problémám, hogy lányos fiú vagyok és szívózni fognak. A természetemen nagyon látszik és félek h kinéznek egyből. A régi osztályom már megszokta, nem szólogattak be miatta. 11.es voltam, (csak egy dolog miatt iskolát kellet váltani) egy évet már kibírok máshol, de hogy csináljam? Szerintetek lesz aki elfogad?

2014. szept. 2. 18:10
 1/10 A kérdező kommentje:
lány, fiú, fiús lány, lányos fiú, transzfesztita
2014. szept. 2. 18:11
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg, sajnos egyre inkább szaporodik a fajtád...igaz ez a nagy többségnek szégyen, de örülj neki, hogy koncsita útjára léphetsz
2014. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
félek még nem vagyunk elegen ahhoz, hogy elfogadjanak.
2014. szept. 2. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
nyugi lesz aki elfogad
2014. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
am ch-val kell írni és van neki rendes neve is...
2014. szept. 2. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a csajok közelednek majd feléd. Sajnos a pasiknak gyakran az a fontos, hogy mit gondolnak mások, a haverok.. Biztos, hogy lesz olyan aki elfogad. Az is lehet, hogy ez is jó suli lesz csak a kezdet nehéz.
2014. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát az önbizalom kisugárzása és a humor általánosan bejönnek. Csak az a baj, ha már most fosol, akkor nem látom, hogyan fogod ezeket produkálni. De lehet, hogy összejön.
2014. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én fiú osztályba jártam melegként. senki se szólogatott be, jóban voltam mindenkivel, igaz nem volt senkivel se mély barátságom, de nem fordultak el tőlem, nem közösítettek ki, meg ilyenek. Mondjuk én kezdetektől velük voltam, így ismertek meg, így fogadtak el, bár 9.-ben még nem tudtam, hogy meleg vagyok, csak sejtettem. Tesitanár szólt be egyszer-kétszer, de lepergett rólam, különösen nem érdekelt, mikor jó idő volt, akkor a kinti pályán voltam, télen meg vagy a konditeremben, vagy a szertárban. Év végén mindig megadta a hármast, aztán nem zavartuk egymást :D
2014. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hat en nem hiszem ,hogy szivatni fognak,sok ilyen fiu van ,aki kicsit lanyossabb,hidd el.
2014. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az észre vételeim azok, hogy egy új osztálytársat a fiúk sokkal jobban elfogadnak, mint a lányok, de ez emberfüggő.
2014. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!