Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utál a tanárom, hogyan kezeljem?

Utál a tanárom, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Nem emlékszek rá (és az osztály se), hogy valamivel okot adtam volna rá, de ha adtam is, akkor hogy tegyem jóvá?

Állandóan megaláz (ni próbál) az osztály előtt, mert ők általában kínosan hallgatnak, volt már párszor, hogy kiálltak mellettem és jutott nekik is a letolásból.

Minden nap van órám, ha holnap bemegyek, és megint rázendít, hogy mennyire hülye, értéktelen ember vagyok, mot tegyek?

A poén az, hogy jól teljesítek a tantárgyából. Csendes vagyok. Ofő, igazgató nem foglal állást még az egész osztály nyomására se, pedig ennek a tanárnak minden osztályban van egy ilyen "boxzsákja".


2014. szept. 3. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem valami számodra fontos tárgyat tanít, akkor bátran szard le magasról, röhögd ki. Az osztályt nem hatja meg a tanár hülyesége, semmi bajod nem lesz abból hogy "utál" egy tanár.


Esetleg ha fontosnak érzed próbálhatsz óra után beszélni vele a problémájáról.

2014. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak alapbol ilyen..!Örülj neki,hogy jó jegyeket ad!:)
2014. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!