Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mért baj az ha valaki szeret...

Mért baj az ha valaki szeret néha egyedül sétálni intézni az ügyeit és persze monhatni csendes?

Figyelt kérdés

Hát már kérdésből kiderül hogy csendes vagyok talán túlságosan is ,de kajakra én nekem fogalmam sincs mit beszéljek egy tanárral egy osztálytárssal stb. ha mondjuk mély kapcsolatba kerülők 1-2emberrel azzal tudok beszélni bármiről de egy félig ismerős arccal a köszénésen és pár monaton kívül semmit nem ....de azért vannak kívételek pl: ha intézek valamit a telót javítatóm,időpontott kérek fogászatra,gyógyszert veszek stb. olyanokkal jól el tudok beszélgetni persze az adott témával kapcsolatban, meg persze egy idő után mindig akad 1-2 ember osztálytárs aki ellenem hangólja a többit ... én szeretek beszélgetni de utálok kezdeményezni és a kommunikációs képpeségeim is akkor leblokolnak ,nem úgy jár az agyam ahogy más embereké ....

és pl: én a suli után nem szivesen futtók össze senkivel inkább ha meglátóm kerülőm az ilyen fél ismerős embereket... mert ezekből lesznek a kikőzősitők ...

ha van olyan akit jól ismerek akkor azzal szoktam menni ide-oda de most jellenleg ennek vége szakadt ,de nem bánom én el vagyok egyedül is csak a suliban xar szünetekben mert mindenki megy 100fele rajtam kivul meg 1fiu van az meg megy a csajához ,a tobbi 4 csaj meg pedig cigizni megy és ott is az egyik pikkel rám és mondhatni ő a bandavezér


2014. szept. 5. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem baj. Inkább a hejjesírásód.
2014. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is a helyesírásod (hiánya) a gond...
2014. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy itt mennyi okos van ...
2014. szept. 6. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nálad nem nehéz okosabbnak lenni, ahogy az írásodat elnézem. :)
2014. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ki mondja, hogy baj?

Szeretsz egyedül lenni, csendes vagy. Suliban rossz így. Akkor szépen vedd elő a tankönyvet és tanulj, vagy olvass, esetleg hallgass zenét (stb.), ha nem akarsz/tudsz a többiekhez közeledni.


A helyesírásodtól meg falnak megyek, kezdj már vele valamit... :D

2014. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kálmix válasza:

Szerintem egyáltalán nem gond, hogy ilyen kis csöndes vagy. Na és ha nincs témád. Nem dőlt össze a világ.

Mondjuk azt kicsit furcsállom, hogy direkt kerülöd a fél-ismerősöket az utcán. Ezt hogy kell elképzelni? Átmész az utca túloldalára vagy lehajtod a fejed ha szembe jönnek?

Pont hogy az efféle húzások miatt kezdhetnek kibeszélni a hátad mögött, aztán jön a kiközösítés! Ha jön egy akármilyen ismerős és esetleg a nevére is emlékszel nyugodtan köszönj rá. Szerintem abból nem lehet bajod. Ezután eszükbe se jut, hogy esetleg bunkó lennél...

És ha a köszönés után netalán beszélgetne egy kicsit, semmi gond. Akkor Ő adja a témát, válaszolni csak tudsz.


Kisebb koromban én sem annyira szerettem ilyen alig-ismerősökbe futni, bár főleg azért, mert elég gáz környéken nőttem fel. Szóval 50% esélyem volt rá, hogy a "kedves ember" a zsebpénzemre vagy egyéb értékemre kíváncsi inkább, mithogy hogy telt a napom XD

De ez nem is lényeg, később annál nagyobb kedvem volt még suli után a haverokkal lógni.

Szerintem ne is skatujázd be magad. Mármint oké, most ilyen csöndes magamban-is-elvagyok típusnak érzed magad, de lehet hogy pár év múlva változik a dolog.

2014. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát azokat kerülőm akik ilyen bunkók voltak velem...anno ,általában nem nézek rájuk csak elmegyek melletük ...


meg ma is ofi órán pár új gyerek úgy nézet ... mert úgyebár csak ofi óra közös a többi nem ... bementem és leültem hátra azok meg ültek a faxomse fog velük kezet fogni... nem szeretem az ilyen helyzeteket se... igaz lehet jobb lett volna kezet fogni de ... anno volt olyan a régi közép sulis oszt.jal hogy akkor kezdtek velem kötöszködni mikor kezet fogtam velük és a többi .... hogyan kerüljem hogy ne kössenek belém?

2014. szept. 11. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!