Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit n növényekkel, és mennyibe...

Mit n növényekkel, és mennyibe kerülne kialakitani egy erdős szerű részt a kertben?

Figyelt kérdés

Láttam képeket, hogy van 1 pad és körbe nagy bokrok, magasan felnove és olyen mintha az ember nem is egy kertben lenne hanem valahol a vadonban.

Na de most mennyi azt megcsinálni?

Olya volt, hogy ment 1 ösvény a padhoz és körbe nagy bokrok magasan.


Milyen növényekkel lehet ezt megvalósítani? És mennyi idő hogy felnojenek olyan nagyra mint egy vadon?

Sok pénz az?



2014. márc. 27. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hogy sok pénz de rengeteg idő talán évek telhetnek el mire a kis csemete fákból lesz valami.

Esetleg bambusz.

Vagy tudok neked javasolni nádat, ne hagyományos nádra gondolj hanem lehet kapni dísz nővényként a kertészetekben cserépben ami elég sűrű és ha szerencséd van 1 év alatt 2 méter magasra is megnő.

1 cserép kb 1800-2400 ft körül van de évről évre sűrűsödik.

2014. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
www.borhykert.hu/kertepiteskerteszet/DISZFUVEK_20/Sarga-csikos-viragosnad-Miscanthus-sinensis-Zebrinus_1027 Ilyesmi?
2014. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam, persze patak nélkül és egy paddal: De olyan képet nem találtam, amit láttam 1x.

[link]

2014. márc. 27. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A mogyoró rendkívül gyorsan nő, és pár év alatt eléri az 5 m-t is.
2014. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!