Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy "koptassam le" az osztály...

Hogy "koptassam le" az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy srác az osztályba aki régebben amolyan haverom volt, vagyis nem voltunk rosszba. Viszont mostanában nagyon idegesít, állandóan h.lye politikai dolgokról beszél (engem abszolút nem érdekel a politika). Hogy érjem el, hogy hagyjon az ilyen dolgaival? 16/f

2014. szept. 6. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod meg neki szemtől szembe, hogy legyen szíves, hagyjon békén ezekkel? Hidd el, néha az egyenességgel többre lehet menni, mint hülye utalgatásokkal..
2014. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Így zajlik várhatóan a célbeszélgetés:


Haverod: [...politikai témájú szöveg...]

Te: Én nem politizálok.

Haverod: [...félbeszakadt politikai témájú szöveg folytatása...]

Te: Én nem politizálok.

Haverod: Rohagggy meg te mocskos balos/libsi/fasisztanáci

2014. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valld be neki, hogy te a büszkeség napján rendszeresen részt veszel és ebben senki nem akadályozhat meg.
2014. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2-es nagyon jól leírta :D Valami hasonlót akartam javasolni.

Meg hozzátenném, hogy egy 16 éves (gondolom, egykorúak vagytok) biztos tisztában van ám a polikával, biztos nagy rálátása van az ilyen dolgokra...

2014. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagy rálátása tényleg nincs csak szajkózza a h.lyeségeit.
2014. szept. 6. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd meg Neki, hogy bocs de téged nem érdekel a politika, ne írogasson erről. Ha normális, abba hagyja.
2014. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!