Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Íjak neki sms-t vagy mit...

Íjak neki sms-t vagy mit csinaljak? Nagyon megijesztettem? Tobb lent

Figyelt kérdés
10.es vagyok, lany.. altalanosba egy olyan tanar volt akit igazan szerettem es nem csak mint tanart hanem mint embert is.. ahogy elballagtam egyre tobbet jartam vissza, beszelgettunk stb.. ma mar osszejarunk es ugy szeretem ot mint az anyukamat o pedig mint a lanyat.. a suli kezdetevel voltak lelki problemaim, eleg eros suliba jarok, nem jo az osztaly stb.. es banatomba azt mondtam neki hogy beveszek ket doboz nyugtato.. persze most mar nem gondolom komolyan csak el voltam keseredve.. es latszott rajta hogy nagyon megijedt, megolelt es azt sugta a fulembe hogy ne csinaljam ezt vele.. azota mar talalkoztunk es ez a tema nem hozodott fel, de maskor elbucsuzaskor mindig megolelt es most nem.. lehet hogy annyira megijesztettem azzal higy elveszithet hogy mar nem ugy fog viszonyulni hozzam? irjak neki smst hogy nem gondoltam komolyan es sajnalom vagy mit csinaljak?? nem akarom elvesziteni..
2014. szept. 7. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy tanár rémálma egy bolond diák aki zaklatja és zsarolja, ha érted mire gondolok...
2014. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem ertem ezt a hozzaszolast.. ha nem tudsz ertelmeset irni miert irsz barmit is?? nem is ismersz minket.. es nem ertem hogy milyen zaklatasrol es zarolasrol beszelsz.. en nem zaklattam, o mondta hogy menjek be mert szeret velem lenni.. es tobbszor mondta hogy mennyire szeret meghivott magukhoz, mindig olelget, ugy mutat be masoknak hogy en vagyok a fogadott lanya.. es ha mindez nem volt eleg azt kerdezte legutobb hogy lehet e a keresztanyukam.. tejesen magatol kerdezte mert tudja hogy nem vagyok megkeresztelve.. na akkor ezek utan is mondj valamit legyszives
2014. szept. 7. 12:42
 3/10 A kérdező kommentje:
elég sok hülye van ezen a földön, ha érted mire gondolok.. ;)
2014. szept. 7. 12:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit, ez a legjobb amit tehetsz.

Megijesztetted, igen, mert szimpatikusak vagytok egymásnak, lehet van köztetek valami láthatatlan kötelék... de nem akarja magán cipelni egy tinédzser esetleges öngyilkosságát, büntudatot érezni, stb.

Ez nem fog tetszeni, de habár az elsö kicsit nyersen fogalmazott, igaza van.

2014. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem ,de ő tudja hogy nem gondoltam komolyan és azóta már találkoztunk és látta hogy jobban vagyok.. és ha leírnám ezeket akkor nem lenne jobb?
2014. szept. 7. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
tudod, egy épeszű ember nem szívesen áll le beszélgetni olyannal, aki öngyilkossággal fenyegetőzik, lehet, hogy nem gondoltad komolyan, de ezzel olyan lelki törést okoztál neki, aminek hála már nem akarja, hogy köze legyen hozzád, nem akar lelki roncs lenni
2014. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ti leszbik vagytok?
2014. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1.úgylátszik ti még ne voltatok olyan helyzetben amikor minden kilátástalannak tünt, örüljetek neki.. és nem bántó megjegyzéseket kértem.. nem tudom visszacsinálni, ez van..

2.a szövegben leírtam hogy úgy szeretem mint az anyukámat.. neki a gyerekeivel nem jó a kapcsolata nekem meg a szüleimmel, így alakult..

2014. szept. 7. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem írtam semmi bántót, ez az igazság, sajnálom, hogy nem vagy képes elfogadni, akkor ne ide írj kérdést...
2014. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nem is ismersz minket..

Drágám,itt szinte senki nem ismer titeket.

2014. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!