Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Új osztály haverok nélkül mit...

Új osztály haverok nélkül mit csináljak?

Figyelt kérdés
a haverom itt hagyott sajnos ,a regi osztálytársaim meg klikkesednek ,velem meg nem foglalkoznak ,van pár új de azok csak az évfolyam társaim csak kivéve egy de az meg egy nagyképű csaj aki szintén klikkbe van ... csak ofi órán leszunk egybe a tobbi kulon lesz
2014. szept. 1. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az a klikk? basszus mikről maradok én le?
2014. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 manó1235 ***** válasza:
énse nagyon vágom a klikkesedést de valami olyasmi h csoportokba tömörülnek xd
2014. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első hány éves vagy? :D Nem kell túl fiatalnak lenni, hogy tudd a klikkesedés az kb. annyit takar, hogy egy csoportba verődés és ilyen csoportokból több is kialakul általában. Tudod vannak: a stréberek (1klikk) vannak a menők, suttyók( még1 klikk) stb. :D
2014. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja bocsi azért nem tudtam, mert én soha nem csináltam ezt :) nálunk is voltak csoportok...de pl ahova én "tartoztam" mi nem tekintettük magunkat csoportnak mert minden csoporton kívül álltunk...mindenki megmaradt önmaga, nem követtünk semmi közös divatot...21 vagyok amúgy :)


kérdező akkor vagy te is klikkesedsz vagy keresel önálló barátokat akik nem tartoznak sehova :)

2014. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos egyedül maradok 1 roma idősebb srác van rajtam kivül ,ránézésre szerintem nem sokáig mert ma is a tanáral veszekedet problémás ilyen emberekkel nem jó jóban lenni tapasztalat, és van még egy nagyképű benemáló szájú csaj aki a volt lány osztálytársaimhoz szegödött ők vannak így 5-en +srác aki nem tudom remélem nem hozzám fog szegödni mert az ilyeneknek csak a kaja kell meg a pia én meg nem vagyok bank ...

és ismerem az ilyen senkiháziakat és elegem van belölűk ...


ma mellém űlt egy sajnos gépész srác aki rendes csak másik technikuson van aztán következő ofi órán(4volt ma) már egy kopasz csávóhoz ült aki szinten gepesz ugyhogy ez van... és persze csak ofi orákon lesz egybe a két technikus osztály ,holnap labor lesz nekünk élelmiszer technikusoknak a gépészek pedig mennek ki gyakorlatra hát ez van ki vagyok közösítve de lexarom 2 évet ki birók és legalább tudok tanulni szünetekben ... tartsanak akárminek is ,most az 5 ös jegy a célóm mindenből ,a volt osztálytársam (legjobb haveron)meg xarik rám úgy néz rám mint ha sose ismert volna ... ha nem emelik a napali tagozatos korhatárt akkor ő is velem lenne ...

2014. szept. 1. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!