Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Golyatabor! SURGOS! Mit...

Golyatabor! SURGOS! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Most hetvegen lessz a golyatabor es senkit sem ismerek.Mindenkinek van akivel beszelgetni csak nekem nincs,olyan hulyen erzem magam,mit csinaljak????.Korabban sosem volt problemam mindig konnyen szereztem baratokat,de most valahogy nem megy.Ti hogy szereztetek baratokat 9.-ben???????
2014. szept. 4. 09:30
 1/5 anonim válasza:
70%

Azért van a gólyatábor h az osztálytársak megismerkedjenek, kicsit összeszokjanak!

Biztos h fogsz ott szerezni barátokat!

2014. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%
Lányom is most volt, ő is nagyon visszahúzódó.Legyél nyitott, próbálj ismerkedni,beszélgetni, aztán majd alakul.
2014. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megprobalom. :))))
2014. szept. 4. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy a szobatársammal elkezdtünk beszélgetni, kiismertük egymást, és pár héten belül barátok is lettünk.

Amúgy én full ismeretlenként odamentem, átlagos de minőségi ruhákba, nem nagyképűen mégis mindenki rettentően elutasító volt.

2014. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem mindenki ismeri egymást, hidd el. A gólyatábor célja a kapcsolatépítés, ne izgulj. Nem vagyunk egyformák, van aki könnyebben barátkozik, van aki nehezebben. Lesz ott hozzád hasonló. Nem tudom hányan lesztek, de én azzal szoktam vigasztalni a lányomat, hogy 30 gyerekből biztos van néhány normális. És tényleg, mindig van! :)
2014. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!