Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi fog történni a gólyatáborba...

Mi fog történni a gólyatáborba? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés
Milyen lesz? :) most vagyok 8.-as és hallotam hogy lesz majd mielőtt középsuliba mennék :D...

2014. szept. 12. 15:49
 1/4 enkerekelnezest ***** válasza:
Mindenhol mások a szokások de az biztos hogy szivatni fognak titeket feladatokat kell majd megcsinálnototk ami csak másoknak vicces nektek nem Nekünk be is kelllet öltöznünk komoly volt:D
2014. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!:) 10.-es vagyok,mi idén tartottuk a gólyatábort a "kicsiknek" és NEM kifejezetten szívatás jellegű volt. Feladatok címszavakban: újságon táncolás,lisztes tál (csapatonként 2 ember egymással szemben,bevizezett arc,ki kell fújniuk a lisztet a tálból és a tál alján egy 10 vagy 20 Ft-os van,nekik azt mondtuk h egy nagyobb összeg van az alján,amit megtarthatnak),gumikesztyű (gumikesztyűt teletöltünk tejjel,tűvel 4 db lyukat szúrunk rajta-értelemszerűen az ujjak végén-és ki kellett szívnia/fejnie belőle a tejet csapatonként 3 embernek),fiú-lány páros át kell vegye lepedő alatt egymás ruháját (pl.póló),írniuk kellett ofőt dicsőítő éneket,lufit kellett felfújni fekvőtámasz közben durranásig,rúzsozás (Bekötöztük a gyerek kezeit,és rúzzsal a szájában ki kell kennie a másik száját.),lufiborotválás,tojással a homlokuk között szlalom,tejszínhab lenyalogatása folpack fóliáról,egymás etetése nutellás-tejszínhabos kenyérrel,végül esküt mondtak és megitattunk velük egy colából,sóból,citromléből,cukorból,kakaóporból,tojásból (...asszem ennyi volt benne ) álló löttyöt...nem hányták ki,sőt az egyik csaj el is kérte a maradékot xD

mellesleg voltak ott szülők,tanárok és mindenki élvezte,leszámítva 1-2 antiszoc gyereket.

2014. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
dejóóóóóó :DD bírom az ilyen hülyüléses dolgokat :DD valakinek még esetleg ilyen sztorija? :)
2014. szept. 12. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem, meg csapatonként 1 fiút beöltöztettek csajnak (sok szemfestékkel kb. Mansonnak néztem ki), de aztán azt mondták hogy pucsítsunk, én meg nem tudtam hogy azt hogy kell, hát igen, kicsik voltunk. Még arra emlékszem, hogy valamilyen kefirt kellett időre belapátolni a csapattagnak. Meg volt tátika (seprű a kezemben volt a gitár, ez volt első ilyen élményem), meg voltak szivatós kártyák, amiket ha bármikor kapsz, akkor meg kell csinálni. Én bevásároltam egy halom sztornó kártyát (ami kivédi), de ez hülyeség, be kell vállalni, meg úgyse próbálkozott nálam senki, hülyének éreztem magam (és az is voltam). Aztán ott táncoltam először diszkóban, előtte nem voltam rávehető.
2015. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!