Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam ellopta...

Az egyik osztálytársam ellopta a telefonomat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik lány osztálytársam ellopta a telefonomat,de letagadja.Sokan mondták,hogy látták mikor eltette szóval biztos,hogy ő volt.Mit tudok tenni??? mivel lány nem is nagyon tudok mit tenni. A rendőrség tud segíteni? átkutatnák a házukat ha feljelenteném? 16/f

2014. szept. 13. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,tegyél feljelentést hogy ellopták a telefonod és mondd el hogy őt gyanúsítod,és hogy mások is(nevezd meg őket) úgy gondolják hogy ő volt
2014. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendőrségre mindenképp menj el! Viszont én azt ajánlom hogy ismeretlen tettes ellen tegyél feljelentést, mert akkor nincs az hogyha mégse ő volt akkor még téged büntetnek meg hamis vádakért vagy mittomén. Am a rendőrség pont leszarja, de lehet ha elmész és utána egy kicsit hangoztatod akkor megijed és mint "becsületes megtaláló" beviszi a rendőrségre. Nekem is iskolában lopták el a telóm és ez történt.
2014. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elmész a rendőrségre semmit nem fognak csinálni, mivel nem tudják rábizonyítani. Nem hiszem hogy ilyen "apró" dolog miatt házkutatást fognak tartani a csajnál. Mivel tudod hogy valószínűleg ki a tettes ezért a legegyszerűbb és leghatásosabb módszer a fenyegetés lesz. Várd meg amég ketten vagytok egy olyan helyen ahol nincsnek más emberek. Jó erre a WC is pl. Aztán szépen elkapod és megfenyegeted. Tudom mocskos egy dolog, de ugyanannyira mocskos volt ő is hogy ellopta a telód ;) Ezek hatására annyira meg fog ijedni hogy tuti visszaadja. A lényeg hogy ne csinálj semmi olyat aminek nyoma maradna, mert azt könnyen rád bizonyíthatják. Szerintem ez a módszer 100% siker lesz, mert nincs az az isten hogy egy lány ne ijedjen meg egy fiútól aki megfenyegeti.
2014. szept. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld:)
2014. szept. 14. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as! ÉS ha a lánynak véletlen vannak gorilla barátai? (Az ilyen lopkodós p*csák körében nem ritka) Akkor csak megfenyegeti és a kérdezőt meg is verik...
2014. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!