Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan állítsam le az osztályt...

Hogyan állítsam le az osztálytársam? 16/L

Figyelt kérdés
Az egyik fiú osztálytársam ha ránézek állandóan azt mondja hogy én ne nézzem.Pedig én csak ránézek ahogy másra is de nem bámulom.(Nem az esetem.)Informatika órán mellettem ült és a tanár mondta hogy adja nekem oda a könyvét oda adta.Mikor óra végén vissza adtam még erre a könyvet ahol megfogtam a ruhájával megtörölgette.De miért?Nem vagyok piszkos sem leprás akkor miért?

2014. szept. 13. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert egy idióta bunkó.
2014. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy büdös vagy?
2014. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem,egyáltalán.Már mondták volna.
2014. szept. 13. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert egy bunko utálom az ilyeneket nekem is volt ilyesmi oszt.társam aki ilyen volt velem nagyon utáltam, probálj ne foglalkozni vele hátha abba hagyja egyszer.
2014. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdezd meg töle hogy miért ilyen veled, mert hogy neked rosszul esik amit csinál.
2014. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ilyet sz@rd le, csak ezzel akar a többieknek imponálni hogy ő menő gyerek, pedig tökéletes ember nincs, őt is meg lehetne fogni valamivel.
2014. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy esetleg?
2014. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Bejössz neki. De ha neked ő nem, akkor nyugodtan mondd neki, hogy ne érezze magát annyira kiváltságosnak, akit meg kell bámulni.
2014. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem simán bunkó. Van valami kis hülye indoka ami miatt nem vagy neki szimpatikus és máris úgy tesz mintha fertőző beteg lennél. Vannak ilyen emberek...

Egyébként másokkal is ilyen vagy csak veled?

2014. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rúgd pofán.
2014. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!