Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársam állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársam állandóan kombinál. Félek, baj lesz még belőle. Hogy állítsam le? Help me, please!

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam feszt egy olyan fiút emleget nekem, aki nekem még csak nem is tetszik, és nem tudom, ő miért gondolja az ellenkezőjét. Megmondtam neki határozottan, hogy nekem az a fiú egyáltalán nem tetszik, sőt vannak kifejezetten unszimpatikus tulajdonságai számomra. De nem áll le, ráadásul szerintem már széthíresztelte a dolgot az osztályban, mert múltkor hallottam erről a témáról pusmogni a többieket... >.<"


Amikor meg nem ezzel jön, akkor a töritanárral akar összehozni. Igaz, én tényleg kedvelem azt a tanárt, de nem úgy ahogy ő (vagy mások) rosszmájúan elképzeli, tényleg csak szimpatikus, de semmi több! Múltkor is kihívott az a tanár kérdezni tőlem valamit, aztán meg odajön hozzám a csajszi ilyen hülye kérdéseket feltenni, hogy én járnék-e azzal a tanárral... nem tudom, épeszű embernek miért és hogyan jutnak ilyenek eszébe. Már nem ez volt az első, nem is az utolsó eset, hogy ezzel piszkált.


Nem értem, ez az egész mire jó neki, de nagyon idegesít. Azt még jobban tűrném, ha nem kiabálná ki ezeket a hülye rágalmakat a fél iskola előtt, de ez így egyszerűen elviselhetetlen. Csodálom, hogy ez a dolog még nem jutott annak a tanárnak a fülébe, bár kitudja... lehet hogy csak toleráns, vagy van annyi esze, hogy ne higgye el.


Engem nagyon idegesít ez az egész, és nem tudom, hogy mit csináljak, hogy hogyan védjem meg magam. Már próbálkoztam szépen, csúnyán viszont egyszerűen nem merek, mert azzal csak rontanák a helyzeten. Mellém állni senki nem akar, ezt látatlanban is tudom, szinte mindenki utál az osztályból. Aki nem utál, az pedig nem az a vezetőtípusú egyéniség, aki egy a száz ellen harcban a védelmemre kelne :(


14/L



2012. dec. 21. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs az a probléma, amit pár köbméter beton nem old meg.
2012. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, ha felnőttél azóta, nincs kedved beszélgetni?
2022. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!