Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Üdv mindenkinek! Felmerült...

Üdv mindenkinek! Felmerült bennem az a kérdés, hogy mégis mi a franc történt a mai fiatalsággal? 14/L

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 18:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Mostanában egyre többször merül fel bennem az a kérdés, hogy mégis mi a fene történt a mai fiatalsággal? Nem értem, hogy miért kell ok nélkül utálni a másikat, miért kell qurvának lenned ahhoz, hogy felfigyeljenek rád? Miért kell "kiszemelni" valakit, akit folyton ócsárolhatsz és miért kell utálni az őszintéket, azokat akik csak szeretnének önmaguk lenni? Úgy érzem, hogy az ilyen emberek elvárják, hogy viselkedj olyan borzalmasan, mint ők, mert különben te egy megvetett senki vagy ebben romlott világban?
2014. szept. 14. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a világszemlélet. Elég ha felmész a netre,bekapcsolod a TV-t, ugyan ez megy mindenhol.

17/F

2014. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
53%

Szia tökéletesen jólgondolod ezt . Az a baj , hogy a korodbeli lányok egyátalán nem így fogják fel a dolgokat.


Üdv. 18/F

2014. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Bennem meg felmerült a kérdés, hogy mégis mi a francért kell minden nap feltenni egy ilyen kérdést? Az ilyen kérdéssel semmivel sem vagy jobb azoknál, akik azokat a dolgokat csinálják amiken "kiakadtok".

Annyira utálom ezt a "mai fiatalság" sztereotípiákat, feljövök erre az oldalra és mindenhol csak ilyenek.

2014. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kezdem unni ezt. Rendben van, amit írsz, egyetértek. De rengetegen vannak, akik ugyanezt gondolják. Miért nem lehet csak velük foglalkozni? Keress normális, hozzád hasonló embereket, azzal meg ne törődj, hogy a többség mit csinál, mert változtatni te egyedül nem tudsz. Törődj bele, hogy ez a generáció ilyen, ebben az évtizedben ez a "divat". Ahogyan az egyik válaszoló mondta, nekik ilyen a világszemléletük. Neked pedig más. Az a baj, hogy az emberek nem tudják egymásét tiszteletben tartani. Nekem sem tetszik sok minden, mégsem rágódom ezen napokat, mert felesleges, helyette úgy élek, és úgy gondolkodom, ahogyan szeretnék. :)

17/L

2014. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is unom már ezeket a kérdéseket... úgy élek, úgy öltözködök, úgy bulizok, úgy ismerkedek, stb., ahogy nekem jó, azt , hogy mások mit gondolnak rólam, a legkevésbé sem érdekel, boldog vagyok és nem siránkozok, hogy leszólnak, meg ilyenek...
2014. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még az ilyen kérdéseket? Te most azt várod, hogy mindenki dobjon tőled egy hátast és arról áradozzon, hogy mekkora egyéniség vagy, amiért feltetted immár 80762-edjére ezt a kérdést, ami 80761-szer ki is lett tárgyalva vagy mi? Csak szólok, a hozzád hasonló emberek se sokkal jobbak, mint a "mai fiatalság"...

16/l

2014. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!