Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ötletek? Hova menjek?

Ötletek? Hova menjek?

Figyelt kérdés
Szóval tovább szeretnék tanulni,de nem tudom hogy hová menjek!Valami ötlet?Olyan kéne ahol az állatokkal foglalkozunk!Ahol 3-4es tanulókat is felveszek!állatorvos nem szeretnék lenni.Ötletek?Sürgős!Hevesmegyében kéne!

2014. szept. 16. 17:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igaz még van hátra 2 évem,de szeretnék felkészült lenni,nem csak az utolsó pillanatokban kapkodni!:DAz osztályból már mindenkinek van elképzelése!
2014. szept. 16. 17:05
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor te most 10. osztályba jársz, ugye?
2014. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem!6-odikba!XD
2014. szept. 16. 17:16
 4/11 anonim ***** válasza:

hentes


jó, csak vicc volt. Szerintem nincs ilyesmi szakközép. Szóval gimi, közben még úgyis milliószor meggondolod magad.


Fiatal vagy még. Az osztálytársaid szinte mindegyikéből úgy is más lesz, mint amit most gondol.

2014. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor is az ilyen nagy baj hogy felkészült szeretnék lenni?

és én nagyon nem fogom magamat meggondolni!Ezt már eldöntöttem magamban!Am ez rohadtul nem vicce "hentes" haha!

Am meg ok viccelni akartál írtad is hogy nem de mind1!a segítségeteket kértem jó lenne ha valaki tudna válaszolni normálisan!

2014. szept. 16. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy még középiskolás, akkor mit görcsölsz ezen még? Sejtettem, hogy 6. osztályba jársz, már csak stílusod alapján is, csak nem értettem, hogy miért érdeklődne valaki ennyi idősen már olyan dolgok iránt, amikig még 6 éve van hátra. Menj biosz-kémia osztályba, amikor majd kezded a gimit aztán majd csak kitalálod.

Amúgy egyik barátnőm 9.-be jogász akart lenni, aztán tavaly 10. második félévében bekattant neki, hogy ő neurológus lesz. Pedig ő is mondogatta, hogy ő aztán nem fogja megváltoztatni a véleményét.

Miért ilyen sürgős a dolog? 6 osztályos gimibe akarsz menni? Ilyen helyekre általába nem a 3-as, 4-es tanulókat vesznek fel.

2014. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Neeeem, nem fogod magad meggondolni. Jahh, főleg hogy még azt se tudod mit akarsz.

Amúgy állatokkal foglalkozó szakközép szakiskola más tényleg nincs....

Ha meg annyira érdekelnek az állatok, akkor ülj neki és tanulj biológiát.

2014. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy, alapíts egy tanyát. Ott vannak állatok és még jó tanulónak sem kell lenni.
2014. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Cirkusz, állat idomár? Tesi megy?
2014. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én normális váladszokat vártam!Jaj istenem kijavítom nyolcadik után dovább akarok tanulni

!!!!!!!!!!!!Nem a híd alá akarok menni!Ennyire zavar téged,hogy normális gyerek akarok lenni nem 1 hülye fasz?Am már rohadtul mind1 már találtam 1 et ami közel is van,jó is!Ennyi!Több válasz már nem kell,mert láthatóóan ezen az oldalon szarnak a másikra!

2014. szept. 20. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!