Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítennétek most leszek...

Segítennétek most leszek jövőre 18. éves és elszeretnék költözni a szüleimtől (nagyon rossza akpcsolat volt, hogy megis vertek) van ötletek hova menjek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha te nem tudod, hogy hova menj, akkor mi mégis honnan?

Ha nincs rokon, barát, barátnő... akkor marad az utca, ha nincs elég pénzed magadat eltartani.

2014. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nagynéni,nagymama,unokatestvér
2014. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs senkim pénzel lehet ki tudnám magam húzni és elmehetnék valahova. Úgy érzem ha itt maradok öngyilkos leszek. Így is bántom már magam
2014. aug. 30. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Én is verném a gyerekem, ha ilyen "értelmes" lenne. 1 kiba.szott mondatban 4 helyesírási hiba, bónusznak pedig a most, vagy jövőre dilemma.
2014. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon okos vagy -.- képzeld el azért írtam rosszul mert ideges vagyok bőgök alíg tudok megnyugodni -.-

Ne is legyen soha gyereked remélem nem is lesz :@

2014. aug. 30. 20:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdj el dolgozni és vegyél ki egy szobát/albérletet. Vagy még nem végeztél a suliban? Mert abban az esetben, ha csak nincs valami rokonod, aki grátisz eltart, ki kell bírnod otthon.
2014. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg akarok halni depressziós vagyok ők elmebetgként kezelnek mert sírok azon gondolkodok ,hogy ma meg teszem nagyon rossz :(
2014. aug. 30. 21:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Keress munkát, spórolj össze pénzt kaucióra, és menj albérletbe, vagy bérelj szobát másokkal.
2014. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Miközben te vagy a megtestesült angyalka, szüleid pedig undok dögök, akik csak azért hoztak téged a világra, hogy legyen kit gyötörni?
2014. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
61%
utoso ! kapd mar be a fa..$zt! mit szekalod ??? attol jobb lesz neki hogy osztod az eszt ?? honnan tudod miert akar elmenni ? ott irta h meg is vertek ! ha nem tudsz valaszolni a kerdesere vonulj el masik kerdeshez okoskodni ! kerdezo ! van sok bentlakasos melo ahol lakhatsz , + dolgozhatsz is ! ha megtalalom belinkelem ide :))
2014. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!