Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogy javítsak...

Mit csináljak, hogy javítsak a helyzetemen?

Figyelt kérdés
Kb. 1.éve nagyon megtetszett egy srác. Szerelem első látásra volt... de mivel elegge "antiszoc" vagyok, így nem tudtam még vele normális kommunikációba bonyolódni... nem sok idő kellett, h rájöjjön, h tetszik nekem... (baratnőm elmondta az ő haverjának) Azóta rengeteg számomra cikis dolgot sikerült összehoznom vele kapcsolatban.. (pl.. barinőm bejelölte facen.. pedig én nem szoktam idegeneket ><) Barátnőm elkezdett vele beszélgetni.. (persze neki ment.) Szóval egész jol osszebarátkoztak... (ami persze engem zavart ><) na, mindegy... nyár végén egy picit többet ittam a kelleténél, és ugyanezzel a baratnommel meg a srac egyik haverjaval voltam.. és elég sok hülyeséget mondtam, ami nagyon-nagyon gáz... Eddig is, de most mèg jobban félek, hogy hülyének néz. Én nem szoktam inni, valószínűleg kiyebb sokkul ért, ennek következményei, nem tudom... Most persze folyamatosan rosszul érzem magam.. görcsben áll a gyomrom, a semmiért elkezdek sírni, és nem bírok a szemébe nézni... Félek, h rosszabb lesz ez az egész, főleg így h rengeteget tanulok, barátnőmmel is összevsztem.. a többi barinőm meg vele van... 17/L
2014. szept. 6. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hülyének néz ha nem,ha akarna valamit,akkor a piás állapotod lehetett volna egy vissza nem térő alakalom.

mivel nem lépett,gondolom nem tetszel neki.

szóval a piázás helyett inkább az alakodat formáld konditeremben.

2014. szept. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát az illető tudta, hogy tetszik neked és ennek ellenére nem lépett semmit? Nem közeledett hozzád, semmi?


Akkor mit is akarsz?

2014. szept. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem kondizom... normális alakom van...


Boldog lenni... AZT! Meg hogy ne nézzen hülyének, mert azt nem tudom elviselni...

2014. szept. 6. 02:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne viselkedj hülyén és nem fognak annak nézni.


Légy boldog, az jó cél.

2014. szept. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor hívd el konditerembe edzeni.
2014. szept. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!