Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek komoly "társadalmi...

Szerintetek komoly "társadalmi" szerepe van a szalagavatónak?

Figyelt kérdés

A kérdésem igazából az lenne, hogy szerintetek mennyire fontos, hogy egy jó csajjal/pasival táncolj. Ez mutatja-e kifelé, vagy akár az osztálytársaid felé az elhelyezkedésedet a dominancia sorban.

Tudom, hogy ez a lányoknak sokkal fontosabb általában, de már fiútól is hallottam ilyesmit.

Vélemények?



2014. szept. 22. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség. Nálunk simán táncolt a "menő srác a béna csajjal".
2014. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egész szalagavató egy nagy baromság úgy, ahogy van. Felesleges rongyrázás az egész. Én nem táncoltam annak idején egyik számban sem. Mindenki azt mondta, nagyon meg fogom később bánni. Ennek több mint öt éve, de még mindig cseppet sem bánom.

Ne nevetess, milyen dominancia sorról beszélsz? Na meg úgy őszintén: mit számít, mit mutatsz az osztályod felé? Évvége után a többséggel találkozni sem fogsz. Ennek az egész cécónak semmi hatása nem lesz a jövődre. Azzal táncolj, akivel jólesik. Édesmindegy. Ez a TE emléked lesz, nem az osztályodé.

2014. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent az egesz.Egy buli, semmi mas. Nalunk a hasonlo testalkatuakat raktak parba, hogy ne nezzunk ki hulyen.
2014. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
+1 a másodiknak, odamenni se éri meg, egy pénzlehúzás, semmi egyébről nem szól.
2014. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, én az egyik legjobb barátommal (aki lány) fogok táncolni, engem nem is érdekel.

Csak hallottam, hogy csomóan erről beszélnek, hogy milyen fontos, és érdekeltek más vélemények is :)

2014. szept. 22. 17:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Alig fél éve a szalagavatómnak és senkiről se tudnám megmondani, hogy kivel táncolt, kivel volt, vagy mit csinált. És nem azért, mert sokat ittam volna aznap este.
2014. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Számomra sem volt ilyen töltete. Szerettem az egészet, a készülődést, a próbákat, az együtt alkotunk valamit érzését, no meg táncolni is szívesen táncolok ha alkalom van rá.

Egy olyan lánybarátom volt a partnerem, aki nem tartottam olyan jó csajnak sosem, csak jó buli volt :)

2014. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem is táncoltam a szalagavatón, feltűzték a szalagot és jöttem is haza. Semmi értelme nincs a puccparádén kívül.
2014. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez eddig elég egyhangú, köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2014. szept. 22. 17:15
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk gyakorlatilag senkit nem érdekelt az egész. Egyetlen cél lebegett mindenki szeme előtt, hogy tudjuk le és legyen végre vége az egésznek.

Sokan nem is vettünk részt a társastáncban.

2014. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!