Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan 28 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 28 év feletti férfi, aki azt mondja magáról, hogy akar komoly párkapcsolatot, közben meg ez nem is így van? Ha van ilyen férfi, akkor miért mondja ezt? Nem biztos magában vagy társadalmi nyomás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert elvan magának még mint a befőtt, és ne m hiányzik neki:)
2013. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha azt mondja hogy nem akar akkor a csajok szemében elérhetetlenné válik, és benedvesedtek rá, mert az elérhetetlenség olyan vonzó xD
2013. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
itt most pont fordítva van...a lényeg, hogy azt mondja magáról, hogy akar komoly párkapcsolatot, közben meg nem.
2013. jún. 8. 23:50
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy akar, csak nem veled.
2013. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, rögtön erre gondoltam én is, amikor találkoztam ilyenekkel. De több éve, továbbra is egyedül vannak:/
2013. jún. 8. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!