Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Van egy iskolatárs...

Mit tegyek? Van egy iskolatársam, aki már lassan három éve a külsőm és az angol kiejtésem miatt cikiz.

Figyelt kérdés

Van egy iskolatársam, aki már lassan három éve a külsőm és az angol kiejtésem miatt cikiz. Azt mondja, hogy.

-Ha rád nézek kiég a szemem/retinám

-Ronda vagy

-Tudod mi az a kozmetikus? Mert nem ártana

-Fujj, de ronda vagy

-Bárcsak ne lennél, akkor nem kéne ezt néznem

-Olyan vagy mint egy bányarém

Úgy szólít, hogy bányarém.

-Az arcod olyan mint a föld fiatal korában. Sok vulkán van rajta.

-Ááááá, vigyázz jön a bányarém!!!! (Sikít)

Angolból mindig kiparodizál, és rajtam vihog, meg szőkének nevez, és totálisan megsemmisít és folyton megaláz. De minden egyes rohadt nap, már vagy 3 éve. mondd ennél durvábbakat is, de igyekszem elfelejteni.

Kértem, hogy hagyja abba. Kiabáltam. Megkérdeztem tőle, hogy neki miért jó. És csak vihog. MOst mit csináljak? Semmi sem válik be. És már egy csomó rossz jegyet kaptam miatta most is, meg tavaly is. :(



2014. szept. 23. 17:11
1 2
 1/13 Magyarmanó ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire terrorizál akkor szólj tanárnak, de az is elég lenne szerintem ha nem törődnél vele, ha az sem segít akkor találj rajta fogást, neki is van olyan pontja amivel meg tudnád szégyeníteni ez nem feltétlen segít de ha már rosszabb amúgy se lehet egy próbát talán megér, lehet utána átérezné a hülyeségét..
2014. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd le ennek a szemétládának a Nevét és ,hogy hol lakik ! Nem normális az ilyen egy nővel ,hogy lehet így viselkedni ??? szánalmas .....
2014. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondd csúnyább dolgokat is, de azokat nem engedte át a rendszer.
2014. szept. 23. 17:38
 4/13 A kérdező kommentje:

Úgy öltözködik mint egy óvodás. Mondtam. Nem tud rajzolni. mondtam. úgy énekel mint egy lány. Mondtam.

De ő olyanokkal jön, hogy nincs mellem meg ezek....

2014. szept. 23. 17:39
 5/13 Magyarmanó ***** válasza:
A rajz az nem nagy dolog azzal nem tudod megfogni ha van ének órátok akkor ha bevállalsz egy felelést vagy 1-est akkor ott egy hangos beszólással megtudnád szégyeníteni, a ruha az megint más mert ha jól áll neki akkor ezzel nem tudsz ráütni meg amúgy is nem biztos, hogy meg tehetik, hogy újakat vegyenek. A hanggal ha úgy érzed tudsz próbálkozni de az se mindegy, hogy hány évesek vagytok.
2014. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

7.-esek.

Tele van az arcom pattanással igaz (és a kozmetikus egy se vállal :/ ), és ha megkérem akkor is cikiz. És nem én vagyok a legrondább. (igaz, ahhoz a lányhoz képest még szerencsém van).

Ja, és Katolikus iskolába járok.

2014. szept. 23. 17:52
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem rossz helyzetűek, az anyja ANGOL TANÁR

az apja meg valami vállalkozó...

Nem áll jól neki.

2014. szept. 23. 17:59
 8/13 A kérdező kommentje:
A katolikus iskolán belül is: híresebb nyolc osztályos gimnáziumba.
2014. szept. 23. 18:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja ezt egy csaj csinálja veled ?? :0
2014. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem. Fiú.
2014. szept. 24. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!