Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim cikiznek...

Az osztálytársaim cikiznek mert ugyanabba a ruhába megyek iskolába minden nap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem koszos,nem büdös,szoktam mosni.erre már azt is rám fogták hogy büdös vagyok...holott minden nap rendesen megfürdök..az is érdekes hogy csak ők érzik.ki vagyok közösítve.

köszi előre is a segítséget !



2014. szept. 25. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha vegyél fel egy másikat. Turkálóban 200 ft egy pulcsi.
2014. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. 3db pulcsim van, 2db nadrágom sok zoknim és sok pólóm :D

Egyáltalán nem érdekli őket, hogy miben vagyok. Az osztálytársaid szimplán bunkók.

2014. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Hat azert mindennap ne menj ugyanabban. Miert nincs tobb ruhad? Penzkerdes? Rengeteg helyen kaphatsz ruhat, meg tenyleg vannak nagyon olcso es jo turkalok is. Szoval azt meg lehet oldani.
2014. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon olcsóért lehet normális felsőket, pulcsikat kapni a turkálókban, az tényleg nem a legjobb, mikor valaki minden áldott nap ugyanabban a ruhában jár. Bár úgy közölni ezt, ahogy a társaid teszik, tényleg bunkóság.
2014. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

kimosás után pucéron vagy,amig meg nem szárad?

(péntek délutántól)

2014. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen én is gondoltam már erre nagyon olcsón veszek valahol.de szerintem is ők a bunkók, vannak barátaim sulin kívülről őket nem érdekli miben vagyok.és természetesen nem vagyok pucér amíg kimosom.van ruhám külön hétvégére azt azért nem akarom suliba felvenni mert az már egy kicsit régebbi és abba járok focizni is.
2014. szept. 25. 21:19
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Jó-jó, ettől függetlenül egy kicsit legyél azért igényesebb magadra az anyagi kereteiden belül. 1-2 ing/póló tényleg nem kerül sokba és komolyan tök jó cuccok vannak a turikban. Ha rászánod magad, angol turkálóba menj, ott még valóban márkás holmik is vannak fillérekért.
2014. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is "megemlítették" anno hogy mindíg ugyanolyan csíkosban vagyok, mondtam nekik ennyit: Van ugyanilyenből még 3db és van mosógépünk.
2014. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
tisztázzuk ezt a témát...most akkor van egy szett ruhád, amit 5 napig folyamatosan, mosás nélkül hordasz? gatya, zokni, nadrág, póló és csak 5 naponta cseréled?
2014. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
alsógatyát,zoknit persze minden nap cserélek.na meg tesizéshez is átveszem a torna rövidnadrágra,pólóra,cipőre.
2014. szept. 25. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!