Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Még nem is ismerne...

Mit tegyek? Még nem is ismernek az osztálytársaim, de máris kibeszélnek és cikinek tartanak.

Figyelt kérdés
És mindig így volt.Lehet hogy nem úgy mint egy tipikus tini,de teljesen átlagosan öltözöm,nem vagyok olyan szép,de csúnya sem,nem vagyok bunkó.Mondjuk nagyon ügyetlen tudok lenni,ez lehetne ciki,de ezt ők még nem tudják,szóval nem értem.Nem vagyok tipikus nagydumás,de pl ha mellettem ül valaki és van mit mondanom,akkor beszélgetek,szóval nem mindig kukán ülök,és nem értem mi a gond akkor.

2014. szept. 2. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg minden számításba jöhet =-]


Első sorban az, hogy valóban Rajtad van valami olyan, amin változtatni kellene, és valóban Ők azok, akik joggal tartanak különcnek =-]


Másodsorban lehet egy belső kisugárzás is. Lehet, intelligensebb vagy, mint Ők, vagy sokkal Szabadabb ember - például teszel vagy mondasz olyan dolgokat, amik erre engednek következtetést, hogy TE bizony egy Szabad ember vagy, és Neked aztán senki sem parancsolhat -, és ezt látják, és irigyek Rád. Lehet, hogy csak TE tartod magadat átlagosnak, azonban van rajtad valami - az arcod, a kinézeted - amit megint irigyelnek.


"Lehet hogy nem úgy mint egy tipikus tini,de teljesen átlagosan öltözöm" - azért ez egy picit ellentmondásos =-] A tipikus tinik nem öltözködnek átlagosan, de vannak tipikus tinik, akik átlagosan öltözködnek =-] Na mindegy, nem ez a lényeg.


Ha nem úgy, mint egy tipikus tini, de mégis átlagosan öltözködsz, akkor valahol a kettő között van az igazság =-] Lehet, hogy a külsőd az, ami figyelemre méltó. Hogy negatív vagy pozitív formában-e, az majd a későbbiekben kiderül =-]


Egy a lényeg: ne nagyon akarj szürkeségben maradni. Mutasd meg, ki vagy TE. Ha pedig valóban kibeszélnek és cikinek tartanak... akkor sz*rd le magasról - Jómagam is inkább vagyok különc - vagyis egyedi - semmint szürke, egybeolvadó a semmit mondó, szürke senkikkel együtt... =-]


Azért beszélnek ki, mert - gondolj mindig erre - nem lehetnek olyanok, mint Te ;)

2014. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem hogy nem mint egy tipikus tini,hogy pl nem szeretem az olyan márkákat mint pl converse,pull and bear stb,az ilyen kivágottabb felsőket sem,nem akarok melírokat a hajamba mint a legtöbb tini lány ismerősöm stb.Többnyire egyszerű polókat,egyszerű pulcsikat,farmert és fekete balerina vagy tornacipőt hordok,de ezek sem ilyen nagyobb márkák,nem azért mert nem telne rá,hanem mert úgy érzem nincs rá szükségem.
2014. szept. 2. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt te bebeszéled magadnak, mindet magadra vonatkoztatsz, azt hiszed, hogy mindenki veled foglalkozik, az ez a jaj anyám, rámnézett a kakas esete.
2014. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem képzelem be hogy kibeszélnek,hogy cikinek tartanak,hanem csak nem vagyok süket.
2014. szept. 2. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy divat b**ik közé kerültél, de az egész osztály csak nem ilyen degenerált.


Keress egy barátnőt akivel jól el vagy a többiekre meg ne figyelj.

2014. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elején én is így voltam, főleg a fiúkkal tavaly. Kitartottam, és most már imádom az osztályom, és ők is engem :D Mondjuk én meg is kérdeztem, de nem mondtak semmit, most utólag annyit mondanak, hogy annyira szokatlan voltam nekik.

18/L

2014. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!