Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályomban levő fiúk mit...

Az osztályomban levő fiúk mit gondolhatnak rólam?

Figyelt kérdés
Az osztályomban levő fiúkkal nem szoktam beszélni és nem igazán ismerjük egymást. Sokszor szoktam hülyéskedni és vicces, hülye dolgokat mondani és ilyenkor elkezdenek utánozni meg röhögni rajtam.Ezek most hülyének találnak engem szerintetek? Mert nem szoktunk beszélni csak a beszólásaimat ismerik.

2013. szept. 27. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

A fiúknak van egy különleges képességük: teljesen mindegy, hogy a lány mit mond és mit gondol, kizárólag a mell méretéből és állásából ítélik meg, hogy milyen a lány. (Nem minél nagyobb, annál jobb, senki ne értse félre.)


Komolyabban: hülye kérdésre hülye választ.

De most tényleg. Honnan a kecske seggéből gondoltad, hogy mi, akik soha életünkben nem találkoztunk sem veled, sem a fütyköslengető osztálytársaiddal, bármi értelmeset is tudnánk erre mondani?

2013. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó, igazad van, ez is egy hülye kérdés volt. xd Ez a baj velem. Meggondolatlanul csinálok dolgokat és mondok ki.
2013. szept. 27. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mi a bánatnak foglalkozol azzal, hogy ki mit gondol rólad? Maradj olyan, amilyen vagy. Ha utánoznak, valószínűleg van valami báj abban, amit csinálsz.
2013. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolnak rólad amit akarnak. A világon több milliárd ember van és ha mindet tízesével beraknák melléd az osztályterembe mind más-más hozzáállást képviselne feléd. Tehát az, hogy most osztályodba mit gondolnak rólad az teljesen mindegy. Olyan embereket keress, akik nem néznek hülyének.
2013. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2013. szept. 27. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!