Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire lehet feltűnő egy...

Mennyire lehet feltűnő egy diáknak ha az egyik tanárnője leszbikus? (Elég jóban vagyunk, és néha úgy tűnik mintha. ) Mennyire szabad megosztania a magánéletét?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy az lehet?
2014. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon. Nekem legalábbis egyböl lejön. Nem csak nekem, nálunk az osztályba mindenkinek leesett kb. 1 hét alatt az új tanárnál. Utánna már terjed rendesen... Én nyíltan rá is kérdeztem - persze 4 szem közt- és nem tagadta.


Szerintem meg lehet osztani. Ez inkább ember mintsem etikett függő.


Milyen iskola? Mármint közép, felnőttképzés... Az sem mindegy. Én középsulirol beszéltem. Annál fentebb még lazább.

2014. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem foglalkozik mindenki a saját életével? Az helyett hogy mások èèletébe vájkáltok
2014. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általánosban nem hiszem, hogy meg merné osztani bárki is, középsuliban talán
2014. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gimiről van szó. A tanár 31. Nagyon jóban vagyunk és elég sokmindent tud rólam(leszbikisságom...es nem vagyok beleesve nem azert kerdezem.) És a dolog ami kicsit furcsa h szinte én is tudok róla mindent, ez érdekelne... én örülök hogy közvetlen, de nem lehet belőle baja? Kicsit féltem.
2014. okt. 7. 15:31
 6/8 lena_14 válasza:
Fogadok hogy tesitanár. :D (no offence)
2014. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nyert. :D Töri, etika
2014. okt. 7. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebböl baj! Én a magyar tanárommal voltam 'jóba'. Nem volt gond. :)
2014. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!