Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetem ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetem ki az identitásom?

Figyelt kérdés

Egy pasim volt eddig, nagyon szerettem, de a távolság tönkretette az egészet. Most viszont van egy csaj/nő (14 év külömbség) akivel eléggé úgy tűnik, kölcsönös a vonzalom.

Világ életemben pasis voltam, és nagyon szerettem az egyetlen komoly fiút az életembe,de amit most érzek... sokkal erősebb. Mit tegyek?



2014. okt. 5. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Biszex vagy, ennyi.
2014. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
És honnan tudod, hogy kölcsönös a vonzalom? Amúgy tényleg max biszex vagy, de ezzel szerintem nincs semmi gond.
2014. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt érzi az ember. Amúgy ő kezdte, ha nem lett volna olyan rendes jófej meg bevallom kicsit furcs is velem szerintem nem kezdel vonzódni hozzá. Ez annyit takar, hogy mással soha nem beszélt úgy mint velem( legalábbis akit hallottam) ,leszbikus, rengeteg puszi, ölelés volt. Sok időt töltünk együtt és jól is érzem vele magam.
2014. okt. 5. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor érezzétek magatokot jól! :D
2014. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Miért kell mindenkinek kideríteni az identitását?

Azért kell tudnod, ha megkérdik tudj mit mondani? Vagy miért fontos ez?

Mindenki tegye azt amit szeretne, azzal akivel szeretné. De miért kell mindenkit bekategorizálni? Még saját magunkat is...

2014. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biszex vagy de jó neked.

Legalább válogathatsz

2014. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha sexuálisan vonzódsz hozzá,akkor bi vagy.
2014. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!