Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tôlem? 18L\L

Figyelt kérdés
Még 2 évvel ezelôtt a legjobb barinôk voltunk:)de aztán eltávolodtunk egymástól .... Hát elégbonyolult a barátságunk ..valamikor oltogatjuk is egymást na mind1 ! Suliban szünet volt ültem és néztem ki a fejemből egyszer csak odajött és csücsöritett tiszta közel volt ,sajnos lefagytam csaknéztem ..aztán elfordult ...szerencsére csak egy csaj látta aki mellettem volt !namind1 nem tudom mit akar tőlem.. Főleg ugy hogy pasija is van .

2014. okt. 5. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért? Ha nem lenne pasija, akkor egyértelmű lenne? :D


Egyébként szerintem a legjobb az ilyesmit megbeszélni, négyszemközt, nyíltan és őszintén. Azt is, hogy nem akarod, hogy kellemetlen helyzetbe hozzon mások előtt, meg azt is, hogy ő mit akart ezzel, ahogy azt is, hogy te mire lennél nyitott vele. (Pl. benne van a pakliban, hogy hármast keresnek a pasijával. vagy hogy ez csak egy hülyeség volt a részéről.)

2014. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 hogy szolitsam meg? Szia figyelj emlékszel h csücsöritettél nekem még tavaly? Xd najo és igen én is lesmárolnám..
2014. okt. 5. 10:53
 3/5 RRR ***** válasza:

így egy évre rá kissé késő

de azt mondhatnád amit az előző írt és hogy te se lennél ellene .......

már ha egyáltalán még beszéltek

2014. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tudja róllad hogy a lányokat szerized? mert lehet hogy olyan mint én azaz huzza a másikat,pedig nem az.

és ha pasija van, bi is lehet.

2014. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És arra nem is gondolsz, hogy csak puszta poénkodás volt? Nekem például egyik barátnőm mindig ölelget, simogatja a hajam, puszilgat, de mindketten tisztában vagyunk vele, hogy ez csak szórakozás. Egyikünk se "úgy" tekint a másikra, mindketten heterók vagyunk.

Amúgy ez a csaj tudja egyáltalán, hogy te leszbi vagy?

18/L

2014. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!