Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy csináljam, mi lehet ebből?

Hogy csináljam, mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

A helyzet a múltkorról egyeseknek biztos ismerős lesz,de sebaj,újra megfogalmazom a dolgokat,most pontosabban.18 éves,biszex lány vagyok.Megtetszett nekem akarva-akaratlanul egy tanárnő,OKJ-s képzésen vagyok,ő 26 éves,szingli.Sok pasinál és sok nőnél is eddig sikeresen eltitkoltam,ha tetszettek,vagy szimpatizáltam velük.Volt már kapcsolatom egy jelenleg 23 éves pasival(ő volt a barátom 1 évig),egy most 22 éves lánnyal(2 éves kapcsolat),25 éves nővel(szexkapcsolat,sajnos én szerelmes lettem,hosszú történet).A nőkhöz jobban vonzódok,egész egyszerűen nem tehetek róla,és jobban is tudom őket szeretni,és talán másképpen is,de ettől függetlenül én akkor is úgy érzem,hogy biszex vagyok.

Most jött ez a fiatal tanárnő,és megtetszett a hangja,a haja,a tengerkék szemei(eddig nem tetszettek a kék szemek,de az övé nagyon),és amikor először rám mosolygott(mert ittam,aztán valamiért mosolyogtunk,mindegy),akkor egyszerűen elállt a szavam,és annyit sem tudtam kinyögni,hogy 'ne haragudj'...

...szoktunk inni a blokkok közben,meg inni,és a bátrabbak esznek is,de nem csak az ő óráján,és ők ezt nem veszik tiszteletlenségnek(mert a blokkok 1,5 órásak).

A lényeg,hogy én már nem tudom egyszerűen magamban tartani,hogy ez a nő nekem tetszik,bejön.Nem érdekel egész egyszerűen,ha nem is jön össze a dolog vele,egyáltalán nincs bennem se remény,se semmi,csak egyszerűen kiszeretném fejezni azt,hogy tetszik nekem.Gondoltam már nyomtatott,névtelen szerelmes levélre(rövidre),amit az asztalára rakok lent a teremben,mielőtt mindenki bejön.Aztán azon is gondolkoztam,hogy mi lenne,ha csinálnék egy kamuprofilt,és onnan írnék neki valamilyen okból...

A kérdés adott... és kérlek ezúttal ne ítéljetek el egy olyan dolog miatt,amiről gyakorlatilag nem tehetek.Én már ugyanis elfogadtam magam.


2014. okt. 7. 20:32
1 2 3 4
 1/32 piriiiiii ***** válasza:
De, ha elfogadtad magadat, akkor miért nem mered nyíltan kifejezni neki, hogy tetszik, miért akarod névtelenül?
2014. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mert a tanárom,és nem tudom mit szólna hozzá,vagy hogy aztán hogy állna hozzám.
2014. okt. 7. 20:43
 3/32 piriiiiii ***** válasza:

Hát emiatt rosszabb jegyet biztosan nem fog adni. Bár vannak fura emberek...

Azt ajánlom, hogy ne nyilvánítsd ki az érzéseidet rögtön, először próbáld felmérni a terepet, és kideríteni, hogyan reagálni, vagy van e esélyed.

2014. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nos igen,de a szemezgetés(amit már tanácsoltak) az nálam esélytelen,mivel én nem tudok szemezni.Az,hogy van-e esélyem,azt gyakorlatilag csak a kamufacebookról tudhatnám meg...de utána én magam nem vallhatnám be,hogy tetszik ő nekem.(Mert akkor rájön,hogy az enyém volt a kamufacebook)
2014. okt. 7. 20:49
 5/32 piriiiiii ***** válasza:

Nem biztos, hogy szemezgetésre gondoltam, csupán egyszerű beszélgetésekről. Persze, eleinte furán venné ki magát, ha egy diák és egy tanár szorosabban eltársalog, és nem csak az óra anyagáról.

Hát, az ilyesmi nehéz... nem mintha tudnám. :D

2014. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Mit kérdezzek tőle?Vagy hogy menjek oda?Annyira nem tudok csábítani,basszus:D,főleg,hogy csak vallani akarok neki^^:)
2014. okt. 7. 20:57
 7/32 anonim ***** válasza:

Hogy néz ki a tanárnő

szőke,barna,fekete?

2014. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Festett szőke,kék szemek:DD
2014. okt. 8. 16:37
 9/32 anonim ***** válasza:

És magas ? vagy alacsony?

milyen a felfogása? komoly?

2014. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Annyira nem komoly,alacsonyabb:) Olyan 165-170 cm lehet:)
2014. okt. 8. 19:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!