Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondhatom a tesitanáromnak?

Elmondhatom a tesitanáromnak?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő: vagyok én, a diák, hihetetlen szülőkkel, magamra utalva minden bajommal, 16 évesen. Vannak barátaim, de nem tudok sajnos mindent megbeszélni velük, illetve tudnék, de ezeket valahogy nem velük szeretném... szükségem van valakire, olyan szülő pótlóként. :( Az a bajom, hogy mostanában kezdi észrevenni rajtam, hogy elwgem van a viļágból, mellette az óráin is mindig rosszul vagyok, kérdezgeti, hogy minden rendben van-e, és hát baromira nincs. Én attól félek, hogy valami van a szívemmel, többször tapasztalok dolgokat, és az órai rosszullétek is ott vannak.... már nem tudom eldönteni, hogy csak lelkikeg vagyok-e offon, vagy ez mellette valódi betegség. Szóval elég bonyolultan sikerült fogalmaznom, de a lényeg, hogy kell valaki, akiben megbízhatok és tudna ebben segíteni, és én rá gondoltam... egyedül már nem bírom. Mondjuk nem tudom, mit tud csinálni velem, nem tudom, mit várjak, de full tanácstalan vagyok...... help

2014. okt. 9. 19:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedves és úgy gondolod,megértene téged és tudna segíteni neked,akkor mondjad.
2014. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha van akkor az iskolapszichológussal jobban járnál.
2014. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ja, es tudom, hogy orvoshoz kell mennem. De nem tudom, egyedul hogy kezdjek neki.... szuleimre nem szamithatok szinte semmmiben..... talan ezert szeretnek beszelni tesitanarral, vele vagyok legjobb kapcsolatban tanarok kozul, de azert ez nem kis falat.... es nem tudom, hogy beszeljek vele, marmint csak nem mehetek oda hozza szunetben es zudithatom ra az osszes gondom.... meg leginkabb a lelki resze baszogat, a sziv-dolog csak raadas..
2014. okt. 9. 19:08
 4/37 anonim ***** válasza:
96%

tesitanár? miért pont ő? sulipszichológus vagy valami hasonló nincs? mondjuk szerintem semmi akadálya. de vagy olyan kapcsolatban vele?


ja és ha lelkileg egy ideig xarul vagy akkor egy rövidebb vagy hosszabb idő után testileg se leszel a toppon.

2014. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ez nem rá tartozik.

A szüleiddel kell mindenképp beszélned.

2014. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Azert Ő, mert en megbizhatonak ismertem meg, es mert latszik rajta, hogy valamilyen szinten aggodik, mondjuk ez neha idegesit, de amugy nagyon szeretem (mint embert). Lehet, baromsag, de el birnam viselni, ha tobbet foglalkozna velem, es kene valaki, akire tamaszkodhatok.... aki nem egy pszichologus, hanem egy ember, akivel napi szinten talalkozom.
2014. okt. 9. 19:17
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Osztályfőnök???
2014. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
A szuleimmel nem tudok.
2014. okt. 9. 19:18
 9/37 anonim ***** válasza:
85%
Mond el neki nyugodtan! Én örülnék, ha bizalmat szavaznának nekem.
2014. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
de nem értem hogy miért nem akarsz pszichodokihoz menni... ő is ember, ő is tud segíteni, sőt ő direkt erre van kiképezve hogy segítséget nyújtson.
2014. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!