Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval 3éve jött 1 beteg fogyatékos gyerek akinek nyugtatókat kell szednie!MÁR nagyon elegem van belőle!

Igaz magántanuló lett,és már egyre inkább vagyok rá ingerlékeny!Jól van magántanuló nem sokszor van velünk,de még így is túl sokszor!A barátnőimet fogdossa,kergeti őket hogy ők az övé,és elég perverz dolgokat mond közbe!Engem fenyeget hogy megver-bedob a tűzbe én 1 senki vagyok(mintha ő a nagy gyerek lenne aki a főnök)De jobb vagyok egoista de jobb vagyok mint ő!Már idegemben többször is "majdnem"nekimentem dühömben de akkor feleszméltem hogy ha megverem a tanár engem csesz le hogy ő 1 beteg fogyatékos gyerek,nem lehet bántani!De akkor is!Ez elég felhatalmazás neki hogy mindenkit cseszegessen,molesztáljon,zsaroljon????Nem vertem meg hanem visszaszóltam neki!A hülyéje elkapta a torkom,én önvédelemből 2szer teljes erőből belerúgtam a sípcsontjába,és a barátaim segítettek leszedni magamról!

Mikor megismertem jó fej rendes gyerek volt,de mikor közösségbe került meghülyült!Azt tervezem hogyha megüt én odamegyek és úgy megverem hogy fel sem tud majd kelni!Ennyi önvédelem!Nektek erről mi a véleményetek?


2014. okt. 12. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy jogos önvédelem még adhatnak neked intőt.

Fordulj az Ombudsmanhoz!

2014. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom,de mi joga van neki minket fenyegetni,molesztálni,zsarolni????

Már nagyon unom és sokszor odamennék és

babaeledellé verném!:(

2014. okt. 12. 20:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs inkább nem fordulok hozzájuk!Valami más ötlet?
2014. okt. 12. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Osztályfőnök meg igazgató nem tudja? Ha egyedül mész nem olyan hiteles, de ha már 2-3 barátnőddel, talán tenni is fog valamit az ügy érdekében. Mond el miket csinál, így ahogy ezt leírtat.

A tanárok szeretnek nem tudomást venni a problémáról, mint ha nem is létezne.

2014. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!