Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyesek miért nem tudják az...

Egyesek miért nem tudják az osztályból órákon, dolgozatírás közben befogni a pofájukat?

Figyelt kérdés

Nagyon irritál amikor írnám a dolgozatot, koncentrálnék, de nem tudok, mert valaki mindig beszél szinte. Van pár tanár aki tesz ellene persze, de pl. a magyartanár katasztrófa, ott néha dolgozatírás közben még a tanár is beszél, vagy elkezd valakivel beszélgetni, vagy a többiek nyavajognak valamiért hogy nem tetszik nekik valami.

Miért nem tudnak egyesek másokra odafigyelni, hogy ne zavarják őket?


2014. okt. 13. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert van akinek apuka-anyuka megteremt mindent,es nincs szüksege ra hogy tanuljon,mert anelkül is meglesz mindene az eletben.
2014. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Add tudtukra, hogy ez idegesít:D ha nem mondod , nem fognak rájönni, mert leszarják amíg nem szólsz:D
2014. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
74%
Azért mert nem érdeklik őket mások. Valószínű ők nem tudnak semmit, amúgy sem írnának és így inkább eldumálgatnak, mint hogy unatkozzanak egy órán keresztül. Néha engem is nagyon tud zavarni, de ilyenkor én megpróbálom az előnyömre fordítani. Pl. ha nem vagyok biztos valamiben puhatolózok akár a tanárnál, vagy ha mindenki beszél nem tűnik fel egy kis segítség a padtárstól sem :) Igazából nem igazán lehet vele mit csinálni, mert ha a tanár hagyja akkor senkit nem fog érdekelni az a pár ember aki nyugodtan írná...
2014. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piriiiiii ***** válasza:
25%
Tudod, engem mi irritál? Amikor már 10 perce írjuk a dogát, és a tanár kezdi el a hablatyot, hogy írjátok, gyerekek, nézzetek át mindent szépen, jó alaposan, mindenhez írjatok valamit, blabla... ilyenkor megfordul a fejemben, hogy ez normális?
2014. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
hajh, egyetemen még rosszabb lesz :D , ott tanár pofázik megállás nélkül, vagy néha még neked is beszólogat, most legalább edződsz :D
2014. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
#5 Nálunk egyetemen mély kuss van, különben kizavarják az embert.
2014. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Hiába mínuszoltok le, csak elmondtam ami van. :O Nyomorék csipszarok.
2014. okt. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk sem a diákok dumálnak, hanem a tanárok, nekik pedig ugyebár mindent szabad... :)
2014. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!