Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen lesz a közép iskola?...

Milyen lesz a közép iskola? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magamat az általános iskolában 2 hülye csitri tönkreteszik az életemet,már csak abba bízok hogy a középiskola jobb lesz,szerintetek jobb lesz vagy ez nem attól függ?Kicsit félek is ám mert negatív vagyok és kicsit csöndes,van valaki olyan aki volt már így?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Egy bízakodó 12 éves lány



2014. okt. 16. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg másabb lesz mivel egyrészt még idősödsz pár évet másrészt ha komolyabb iskolába mész akkor ott azért a kötözködés se megy olyan szinten. De persze előfordulhat sokkal rosszabb is előre nem nagyon lehet tudni.
2014. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rossz Volt,nem tudtam beilleszkedni 4ev alatt Sem,es az idösebbek lenezik az elsösöket.Persze lehet hogy neked jo lesz.
2014. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 shoona:D ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam mint te,8évig jártam egy suliba amit nagyon utáltam,mert szekáltak.Utána átmentem a gimibe és nekem bejött,sokkal jobb lett,lettek barátaim,nyitottabb,vidámabb lettem. :) remélem veled is így lesz
2014. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!:)

Szombathelyi Nyelviskolába szeretnék menni őszintén :)

2014. okt. 16. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas változás volt, jó értelemben. Imádtam oda járni négy évig. Még most is visszamennék, de nagyon... Viszont ez egyéni, mindenkinél más.
2014. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Én most 13 éves vagyok, és mióta a suliba kerültem, csendes lettem, és féltem hogy ha rosszat mondok, akkor mindenki nevetni fog rajtam, vagy leszidnak, s ezért órákon sem szerettem megszólalni, és idegenekkel sem barátkoztam, csak a barátnőimmel voltam. Engem is utál egy csaj, és folyton idegesít mert tudja, hogy úgy sem szólnék be neki, ezért már várom hogy ballagjak ebben az évben. :) Én félek egy kicsit a középsulitól, főleg azért hogy új környezetbe kerülök és új emberekkel kell összebarátkoznom, és hogy mindenkinek meg fogok-e felelni! :)
2014. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
A középsikola ugyanolyan rossz, sőt még rosszabb, mnit az általános. A problémáidat nem teszi semmissé az új hely, új emberek. Ugyanúgy meglesznek a gondok és ahogy idősödsz, egyre rosszabb lesz az egész. Ott még én sem tartok, hogy dolgozzak, pénzt keressek, de eddig úgy tapasztaltabb hogy exponenciálisan lesz egyre sz@rabb az élet.
2014. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen más lesz. Én speciel gyökeresen megváltoztam, az életem is. Olyan élményeket adott az a 4 év, amik semmihez sem foghatóak. Gyönyörű emlékek. Nyitott lettem, erős, vidám, elkezdtem értékelni önmagam és bizonyítani. Szeretem az egyetemet, de az a tipikus gimis hangulat semmihez sem volt fogható, ráadásul volt pár olyan nagy esemény akkoriban, aminél egyszerűen nem hittem el, hogy ez velem történik. Írtó boldog voltam, főleg a második két osztályra, a 11.-12.-re. Ettől függetlenül viszont a másik kettő is ezerszer jobb volt, mint bármelyik általános iskolás év. Hamar el is felejtettem azt, úgy egy az egyben az egész 8 évet. Hidd el, könnyű lesz magad mögött hagyni.
2014. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as volt az évfolyamodban olyan, akit alig hallottál beszélni, nem voltak barátai, úgy alapvetően nem volt tagja a közösségnek? Ha igen, márpedig lefogadom, hogy volt legalább egy-két iylen, akkor az már egy rossz évfolyam volt, ott valaki elveszett.
2014. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!