Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az iskolátokból valami...

Ha az iskolátokból valami kiközösített egyén megkérdezné tőletek hogy miért közösítik ki, válaszolnátok neki?

Figyelt kérdés
Olyannak, akivel ti se vagytok jó viszonyba
2014. okt. 17. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Persze.
2014. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy elmondod hogy mit kéne észrevegyen még nem kell jó viszonyban lenned vele.
2014. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Elmondhatod neki finoman mi vele a probléma (ha valóban helyesen tudod őt megítélni és nem a csorda szellem után mész, amit mindenki mond). És persze akkor legyél nyitott az ő kritikájára is, hiszen neki is ugyanannyi joga van véleményt alkotni.
2014. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, joga van tudni, csak akkor tud ellene tenni valamit, gondolj bele milyen érzés lenne neked az ő helyében.
2014. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesen elmondanám, mert legalább tudna változtatni.

De ha tényleg nagyon gyűlölöd azt a személyt akkor is elmondhatod neki , csak mondjuk vedd úgy hogy kioszthatod :D - igen ez gyerekes, de ha már ilyen a kérdés akkor ez is egy lehetőség :D

2014. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legkevesebb, hogy elmondom.
2014. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer elmondták. Apróságok voltak, amik szinte mindenki másnál előfordultak, csak ugye más az, ha egy barát hibázik, mintha az, aki senkivel sem tudott összebarátkozni. (Nem tudok barátkozni, de szerintem ez még az utálatra nem ok. Nem bántok senkit, csak szeretek egyedül lenni) Tehát az én hibáim elefánt nagyságúra voltak felnagyítva. Nem mondom hogy mindig a kiközösített a szegény áldozat, de úgy érzem az én esetemben nem volt jogos, csak kellett valaki, akibe bele lehet rúgni, hogy könnyebbek legyenek a mindennapok.
2014. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!