Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mennyi értelme...

Szerintetek mennyi értelme van beszélgetnem így egy iskolatársammal?

Figyelt kérdés

Ki vagyok közösítve, de ő hajlandó velem beszélni, írogatni, viszont nagyon tömör, 1-2 szavas válaszokat ad mindig, látszik rajta hogy totál lesz*r. De rajta kívül meg nem nagyon van más az iskolában, akinek egyáltalán írhatnék, vagy odamehetnék hozzá.

Ő nagyon türelmes és jámbor ember, a légynek se árt.

Tök szimpatikus, és bár lesz*r totálisan, emiatt beszélgetni szeretnék vele.

Ennek van értelme szerintetek vagy hagyjam békén?


2014. ápr. 21. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van. Azért lógjatok együtt, beszélgessetek, mert szimpatikusak vagytok egymásnak. Kényszerből ne barátkozz.
2014. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pár szavas válasz a távolságtartást jelzi, azaz nem akar haverkodni Veled. Annak idején jószívűségből én is védelmembe vettem olyan osztálytársamat, akit a többiek szívattak, de mikor haverkodni próbált én is pár szavas válaszokkal jeleztem neki, hogy az egy dolog, hogy nem engedem, hogy bántsák, de jobban nem vagyok rá kíváncsi.
2014. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!