Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tanuljak jól?

Hogyan tanuljak jól?

Figyelt kérdés
tavaly is elég gáz jegyeket kaptam. Eddig csak egy hónap telt el máris van egy rakat egyesem. Egyszerűen nem érdekel a tananyag. Hogyan tanuljak így?

2014. okt. 19. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Hanyadikos vagy?

Milyen tantárgy?

2014. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Készíts jó jegyzeteket az órán!
2014. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj minden órára tanulni, úgy sokkal egyszerűbb. Nekem is becsúszott egy-két karó, de amelett meg már van jó jegyem is abból a tantárgyból. Készülj tzkre is, az sokkal fontosabb, hogy jó legyen. 18/L
2014. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet tanár probléma,mert hogy fel sem kelti az érdeklődést....
2014. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk jó vázlatokat diktál a tanárunk. Bár próbáld meg!


Én úgy vagyok vele, hogy amiből, tudom, hogy tz-t írunk jövőhéten, akkor azokon az órákon azon a 2-3 órán nagyon figyelek, így megjegyzem az egészet. Bár én gyakran elmegyek a végsőkig is valahogy így:


Jövőhéten tz, és nemértem az egészet! 1-es lesz és mivan, ha a többi 2 dolgozat is rosszul sikerül? Meg fogok bukni és évet ismételni, de nembaj, mert már van tapasztalatom más területen és ötletem, amit még senki sem csinál, úgyhogy ha ki is rugnak nem leszek hajléktalan....



Szóval én valahogy így vagyok vele. Aztán persze mindig tanulok valamennyit!

2014. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!