Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelent ha a tanárom, nem...

Mit jelent ha a tanárom, nem köszön, és én se neki a folyóson, de az osztálynál előre enged, lehajtott fejjel ?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 19:51
1 2
 11/18 anonim válasza:
54%
Ez téged valószínűleg azért érdekel, mert azt gondolod, vagy mert történt köztetek valami. Ha így viselkedik, az egyértelmű jelzés: nem akar tőled semmit. Hagyd a csudába!
2014. okt. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erről beszélt:)
2014. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
81%
Ez azt jelentheti, hogy mérhetetlenül tiszteletlen, és beképzelt, sértődős, haragtartó önző ember lehetsz. Sok fejlődés vár még rád, a szociális IQ-d az csak abszolút értékben haladhatja meg a 100-at. Kitartást a változáshoz!
2014. okt. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 vizicsiko válasza:
Nekem olyan tanárom ban, aki ha köszönök se köszön vissza. (Amúgy nem bírom). Csak neked nem köszön? Mert ha igen akkor kitüntetett figyelmet kapsz amit nem akar beismerni. :)
2014. okt. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#13
2014. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 timeamagdolna ***** válasza:

Csatlakozom az előző válaszokhoz: irtó nagy udvariatlanság, hogy nem köszönsz előre te a tanárnak/felnőttnek...

És hogy miért enged előre az ajtónál? Mert ő viszont nem bunkó...

2014. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 SzSzabolcs válasza:
#9: Tévedsz! Rengeteg olyan tanár van, aki ELŐRE KÖSZÖN a diákjainak. Egyrészt példát mutatva, másrészt ezzel érve el, hogy köszönjenek a diákok egy felnőttnek.
2014. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%
Nekem úgy köszönt előre a volt tanárom, hogy nem is számítottam rá. Mármint nem voltam egy túl beszédes diákja, távolságtartó voltam, ettől függetlenül nem utáltuk egymást, csak szimplán "munka kapcsolat" volt köztünk. Szerintem nemtől és szimpátiától függetlenül a fiatalabbnak, rangban lejjebb lévőnek kell először köszönnie.
2014. nov. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!