Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan illeszkedjek be az új...

Hogyan illeszkedjek be az új osztályba? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 hete,hogy elkezdtem a 9.osztályt(15/L) 27-en vagyunk az osztályba (lányok többségben)nagyon szeretek új embereket megismerni és beszélgetni velük, örök mozgó hiperaktív lány vagyok:D a régi osztályomba én voltam a legnépszerűbb lány, fiúkkal meg a lányokkal is nagyon jóba voltam. itt viszont nem találom a helyem, szünetekbe is csak csendesen ülök a helyemen és várom,hogy kezdődjön az óra pedig én nem ilyen vagyok... nagyon egyedül érzem magam próbálok beilleszkedni de egyszerűen nem megy:/ már így is az osztály 3 részre bontódott afféle klikkel alakultak, már a suli váltás is megfordult a fejembe...mit csináljak,hogy be tudjak illeszkedni?

2014. szept. 11. 19:30
 1/1 dávid2030 válasza:

én is most mentem 9. be és társasági központ lettem

az a lényeg hogy ismerkedj és beszélgess.

találj mindenkivel egy közös témát amiröl mindig tudsz egy kicsit beszélni ha úgy alakul

nálunk is vannak valami klikkekhez hasonlók de nincsenek a csoportok annyira elkülönülve

elsösorban a tanárokkal legyél jóba!!! :)

2014. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!