Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim rendszeresen...

Az osztálytársaim rendszeresen piszkálnak lassan ott tartunk hogy sírva megyek be az osztáyba! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit csináljak ! Multhèten ès ma nem voltam iskolába azt üzentèk nekem hogy úgy menjek be hogy a halottaskocsi fog elvinni..nem tudom mit csináljak..segítsetek !

17/L



2014. szept. 29. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szólj tanárnak, igazgatónak, válts iskolát vagy osztályt... Hogy lehet olyat mondani valakinek, hogy "a halottaskocsi fog elvinni"?! Ha sarkosan vesszük, ez életveszélyes fenyegetés, ezért még feljelentést is lehetne tenni.
2014. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Bővebben miről van szó?De általánosságban annyi igaz, hogy csak azt piszkálják, aki hagyja.Ha sírsz, akkor csak adod alájuk a lovak, ezek az emberek ilyenek.

De jó lenne többet tudni a problémáról, mert nagyon kevés az infó.

2014. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából neked semmit sem kéne csinálnod. Mondd el a szüleidnek, ha még nem tetted, majd ők segítenek.
2014. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Mi történt elötte?mi az oka hogy ezt üzenik?valamit csak tettél.vagy irigyek tanulmányaidra,testedre?esetleg fiú miatt?vagy jobban szeretnek a tanárok téged?igaz,fenyegetésnek minösűl
2014. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pofánverjem őket? Undorodom az ilyen emberektől.

Ez azért jócskán túlnyúlik az ízléstelenség határán. Szerintem a legbölcsebb dolog szólni minimum az ofőnek, de akár az igazgatónak is. Meg ha úgy nézzük, ez már jogilag enyegetés, büntetőjogi kategória...

2014. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Hol van ez a suli? Ha 100km-n bellűl, szívesen segítek leendő rendőr létemre :)
2014. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szúrj ki egy gyenge de gyűlőlködők fajtájában erős személyt és verd meg. Nálam használt azóta egy rossz szót nem mondanak rám
2014. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Felháborító.és milyen stilus?gondolkoztatok ezen?ugy ertem romák mondtak ilyeneket egymásnak a Mónika showba valamikor.ez ugrott be egyböl.egyertelmu fenyegetes,van tanu,vagy tudod bizonyitani sms stb.
2014. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit kell megverni, csajszi? <3
2014. szept. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Egyszeruen nem birnak teged vagy feltekenyseg.. Ez egy kicsit durva volt amit uzentek neked. Nem tudom hanyadikos vagy, milyenek az osztalytarsaid, de ha pl. 8.os, 9.es, vagy annal nagyobb vagy, akkor jobb ha vigyazol, mert nehogy bantsanak.
2014. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!