Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon de nagyon tetszik egy...

Nagyon de nagyon tetszik egy fiú. Hogy ismerkedjek vele?

Figyelt kérdés

Az évfolyamtarsam volt, együtt kezdtuk a sulit de én nyelvi elökészitös voltam szóval csak most lettem 9.-es, ö meg már 10.es :S


Nagyon de nagyon helyes fiuu *-* Es imadom a stilusat :3

Nem pawa, hanem elegansan es divatosan oltozkodik, markas ruhakbol. Nalam nem ez a fontos, de komolyan. Es lehet perverzio, de mindig nezegetem hogy mik vannak rajta :oo mindig ezeket latom hogy: Levis, meg Gas, Hugo Boss, Tomy Hilfiger, Zara, H&M, Berskha, Devergo, Gant, stb. cuccok. Ezeket jegyeztem meg. Ezek rohadt dragak, nem?! Marmint Berskhas, H&M-es meg Zaras cuccok kivetelevel, mert ott ismerem az arakat, sokat vasarolok.

es sose lattam meg ugyanazokban a ruhakban.. es a haja is mindig jol all, ahhw :$ Az se az a tomeg pawas haj, amit kb. minden korombeli fiun latni, hanem teljesen egyedi, es nagyon jol all neki. Demar azt is masolja par fiu a sulibol, szoval..

Es ami a legdurvabb: NINCS ELSZALLVA MAGATOL!

Pedig elore koszonnek neki, meg a legmanobb fiukkal es lanyokkal log a suliban.

Mindenkivel tok kedves/normalis, pedig minden szunetben kb. a fel iskola megtalalja a hulyesegeivel.

egyszer en is, remego labakkal, pont a bufenel. konkretan full leegettem magam mert csak hebegtem-habogtam meg arrol kerdeztem hogy jo-e itt a melegszendvics, szoval tragedia voltam..:/ de elmosolyodott es megkerdezte hogy kerek-e egy kavet, es meghivott :)

meg ha neha osszeszedem minden batorsagom es rairok, tok normalisan lehet vele beszelgetni, visszair, nem flegma, es nem csak en kerdezgetek tole.

Csak latom hogy kb. mindenki neki irogat, meg nalam 100x jobban kinezo lanyokkal 100x jobb kapcsolatban van mint velem, es a suli legszebb es legnepszerubb lanyai is szerelmesek bele, szoval szerintem semmi eselyem :'(((

Jol is tanul, nem gyerekes mint a suli fiuinak kb. haromnegyede, akik konkretan a semmire vannak elszallva maguktol. Es nem rak fel feszitos meg polo nelkuli kepeket fb-re, csak volt egy kozos osztalykirandulas tavaly, es ott lattam meg felmeztelenul amikor jottek ki a Balcsibol. Kockas has, edzett karok es labak. Tokeletes.

Az evfolyam elment nyari osztalykirandulasra, es 2 osztaly ment egyszerre. Es mi persze hogy az o osztalyaval lettunk osszerakva egy idopontra. Majdnem elsirtam magam, hogy mi lesz ha meglat bikiniben..:(

De tok aranyos volt. Ugye volt ilyen langosos bufe, es elmentunk enni. En meg nem vittem penztarcat, csak felmarkoltam valamennyi penzt. Es 200 forint meg kellett volna. Es termeszetesen ki allt mogottem?! Hat O. Es amikor elakartam rohanni penzert, kérés nelkul mondta hogy hagyjam, kipotolja.

Szoval tenyleg imadnivalo, de nem merek hozza ugy komolyabban kozeledni, ugy sincs eselyem szerintem, egyszeruen nem tudom mit csinaljak.:S


Bocsi ha hulyeribis lett, meg kislanyos, de jol esett kiirni ezt magambol. meg ha sok a hiba, es az ekezetekert is bocsanat de hetkoznap nem nagyon lehetek geprol.


Mit tanacsoltok, mit csinaljak?


15/L



2014. nov. 5. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi sem lehetetlen,ha igazán akarod a dolgot akkor tegyél is érte ne csak sajnáltasd magadat magadnak.Ezt tapasztalatból írom,néha a lehetetlennek tűnő dolgok is lehetségesek csak rá kell jönni hogyan.A legkevesebb az hogy átértékeled magadnak,hogy egyáltalán komolyan gondolod ezt a dolgot és nem csak azért akarsz vele lenni mert menő,vagy éppen márkás cuccokban jár és kockahas.Hogyha komoly kapcsolatot akarsz akkor megéri megpróbálni, bár ez 15 évesen furcsa lenne (bocsi hogy ezt írom de majd 4-5 év múlva te is rájössz ezekre.) Mellesleg attól hogy valaki megtetszik neked és szimpatikus a szemedbe attól még nem garantált hogy ő is úgy fog szeretni téged ahogyan te őt.Egy komoly kapcsolat sok nyűggel jár,de annál nincs szebb és jobb.Hogyha ezt tervezed akkor próbálj meg barátkozni vele,közelebb kerülni hozzá és megismerni ahogyan csak tudod.És ha már elég közel kerültél hozzá,és még mindig így gondolod akkor célozgathatsz rá finoman és ha úgy érzed hogy itt az ideje, esetleg neki is elmondhatnád mit érzel iránta.Légy hozzá őszinte és érd el hogy ő is az legyen veled (bár ez időbe telik) és ha jól csinálod a dolgokat akkor előbb vagy utóbb, de sikerül.Hogyha viszont ilyen negatívan állsz hozzá a dologhoz,a büdös életbe nem fog sikerülni.Bízz magadban,állj hozzá úgy hogy sikerül nem csak tudatosan hanem tudat alatt is.Ha viszont ennyit nem ér meg a dolog,és erre nem vagy képes,akkor csak egyszerűen odamész hozzá és megbeszéled vele a dolgokat aztán vagy sikerül vagy nem.Hogyha meg nem sikerül ne keseredj el,próbálkozz újra ,vagy esetleg később.Persze azért ne zaklatás legyen a vége.De SZERINTEM a te esetedben kezd azzal hogy veszed a bátorságot és beszélsz vele négyszemközt,elmondod neki amit gondolsz róla,meg amit szeretnél,aztán vagy jó vagy nem.(bocsánat ha egyes helyeken sértőnek minősül az amit írtam de nem sértésből szántam,csak ez egy ilyen dolog.Nekem már 1 és fél éve komoly kapcsolatom van a 20 éves barátnőmmel akit mellesleg nem volt könnyű megszerezni,de kellő kitartással és pozitív hozzáállással sikerült mint minden más. Tehát elhiheted,hogy tapasztalatból írom amit írok :)) Nekem 3 évbe telt mire sikerült megtörnöm a tömény jégmezőt és ezt rajtam kívül senki más nem mondhatja el magáról,pedig volt rá jelentkező bőven! És ami a mai világba még nagy szám az az,hogy szűzen került hozzám :) persze azóta ezt a dolgot már kezeltük X)Úgyhogy sok sikert!


18/F

2014. nov. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jajj, édes Istenem, mintha csak a 15 éves onmagamat hallanám :)

Én is halálosan szerelmes voltam abba a fiba (még most is az vagyok, így mellékesen), viszont én sem mertem kozeledni hozzá. Féltem hogy nem vagyok elég jó neki, hogy túl kicsinek tart, meg aztán ott volt a sok plázacica akik versengtek érte.

Voltak jelek, hogy tetszek neki, de ezt az akkori fejemmel még nem tudtam.

A ballagása elott 2 nappal vettem a bátorságot és beszélgettunk....életem legboldogabb pillanatai voltak.:)

Viszont amit nagyon bánok, hogy nem mertem rákérdezni mit is érez irántam...egyáltalán érez-e valamit, van-e remény.


Minden elszalasztott lehetoséget sajnálok, annyi tokéletes alkalom lett volna , én meg sorjában szalasztottam el a lehetoségeket. Szóval azt tanácsolom, hogy légy bátor és cseleked, mert holtbiztos , hogy késobb megbánod.


Sok szerencsét! :)

2014. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Most eről tudod mi jutott eszembe? *.* Szent Johanna gimi

te vagy a béna csaj o meg a helyes es végül happy end :3

2014. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!