Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek meg vele?...

Hogyan ismerkedjek meg vele? A többi lent!

Figyelt kérdés

Járok kajakozni és ott tetszik egy fiú. Még soha nem beszéltem vele. Ott szereztem egy nagyon jó barátnőt és neki az unokatestvére ez a fiú. Vele szoktam beszélni nagyon sokszor és már kérdezte is hogy tetszik-e nekem az ő unokatestvére én meg azt mondtam hogy nem. (én hülye)És az lenne a kérdésem hogy milyen jeleket adhatnék neki? Vagy hogy mit csináljak hogy észrevegyen és elkezdjünk beszélgetni??

14/L Pest



2014. ápr. 14. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

... --.. . .-. . - .-.. . -.-


ez mind morzéban

2014. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

???

Légyszives ha lehetne normális válaszokat!!

2014. ápr. 14. 15:27
 3/3 anonim válasza:
Menj oda hozzá és beszélgessetek! Menjetek el együtt valahova, akár úgy is, hogy a barátnőd is ott van. A barátnődnek, pedig nyugodtan elmondhatod ha bízol benne. Én is ilyen helyzetben voltam és nekem is ez a módszer segített. Remélem beválik!
2014. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!