Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kettesben dícsér, társaságban...

Kettesben dícsér, társaságban szid 30 éves tanárom. Miért? 17/L

Figyelt kérdés
Mikor csak magunk vagyunk, folyton dicsér, bíztat és tök kedves. Viszont ha a többi diák vagy tanár is ott van, állandóan cseszeget. Társaságban egyfolytában aláz, mi az oka? A tárgyából jó vagyok, semmit nem tettem, amiért utálhat, de azért se tettem, hogy kettesben ilyen kedves legyen. A viselkedése a két véglet, nem tudom, miért?

2014. nov. 9. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő? Hány éves?
2014. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő 30 éves férfi
2014. nov. 9. 10:47
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes ,talán nem szeretné hogy mások félreércsék közöttetek lévő helyzetet
2014. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"félreércsék" WTF????
2014. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Vagy csak be akar akasztani, de szerintem ezt te is sejted. :D

De azért csak okosan.

18/L

2014. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Le akar fektetni -.-
2014. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki amúgy? Mert akkor valószínű szerintem is, hogy le akar fektetni, azért viselkedik így.
2014. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Indulj ki a tenyekbol: gyakorlatilag tekintelyenel fogva masok elott leèpiti az onbizalmadat, majd bizalmas helyzetben felepiti azt. ezzel gesztust gyakorol feled: ha kettesben vagytok ertekes vagy szamara, amugy nem, ezert "buntet" geny@ modon. Ne keress semmilyen pedagogiai trukkot ebben a viselkedesben, valszeg manipulal,mert olyasmit akar toled, amit nem csak a torveny, de az egeszseges erkolcs is elitel. Jobb ha kerulod a kettesben maradast, mert ez csak rosszabb lesz. A tanar- diak romancok rosszul szoktak vegzodni, es barmilyen vagany a diaklany, mindig neki fog fajni jobban.
2014. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Eszem ágában sincs kikezdeni vele. Visszataszító a gondolat is.

2014. dec. 3. 18:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, nem csak számomra egyértelmű, h meg akar dugni, mások előtt meg a legkisebb gyanúját is leplezi.


Nézd, kedves kérdező, mindenki azt mond és tesz, amit akar, legalábbis próbálja. Tégy a legjobb saját belátásod szerint; eközben, kérlek, próbálj nem aggódni azon, ki mit miért mondd, ezt javaslom. Nem mindig könnyű, de muszáj - az egyik füleden be, a másikon ki.


Ha meg esetleg molesztálni akar, akkor védekezz, lehetőleg szaladj el. Aztán feljelentheted.

2014. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!