Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jelezzek egy fiúnak,...

Hogyan jelezzek egy fiúnak, hogy tetszik nekem, ha mindig társaságban vagyunk és kettesben nincs alkalmunk beszélgetni?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy srác a szakmán. Nagyon rendes srácnak tűnik, sokat szoktunk beszélgetni, de mindig társaságban vagyunk (úgy 8-10 fős társaságról van szó).


Nem vagyok biztos benne, hogy tetszem neki, de talán igen. Többször észrevettem már, hogy amikor két előadás között beszélgetünk, engem néz. Sokszor mosolyog rám, külön köszön nekem. De nem akarok elbízni magam, hiszen lehet, hogy nem is akar semmit.


Azért a suli is feszélyező abból a szempontból, hogy nem tud olyan szabadon ismerkedni az ember, mint máshol, meg az is zavaró, hogy mindig társaságban vagyunk.



Hogyan jelezzek neki, hogy tetszik nekem?

Milyen jelekre érdemes figyelnem? Honnan tudhatom, ha tetszem egy srácnak?

Én 18 vagyok, a fiú 19 éves.



2013. szept. 16. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmentek együtt klozetre.
2013. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bármilyen hasznos válasznak, tanácsnak örülök a témában, ugyanis nem rendelkezem túl sok tapasztalattal és nem szeretném elszúrni a dolgot.
2013. szept. 16. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Íme a haditaktika: megkéred két-három barátnődet, hogy együtt induljatok el, amikor csak a srác van rajtad meg a barátnőiden kívül ott, aztán a barátnők szépen lekopnak, hogy jaj, a teremben hagytam a mobilom- jaj, én is elkísérlek, ti csak menjetek stb. És voálá! Már ott is vagytok kettesben :)
2013. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá és keresd vele a szemkontaktust.Kérd meg ,hogy segítsen valamiben,pl.tanulással kapcsolatban,mondjad neki,hogy nem érted ezt-azt.Aztán ha segítőkész akkor hívd meg egy kólára vagy valamire hálád jeléül,akkor már ketten lesztek és jobban tudtok dumálni,légy hozzá kedves.Egy fiú ezekből a jelekből pontosan tudni fogja ,hogy szabad a pálya és kezdeményezni fog.Ha minden jó megy akkor néhány héten belül az ágyában leszel.:D
2013. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Chev Chelios válasza:
egyszerűen nyomj a kezébe 1 cetlit! :) nem kell komoly terv.. mert az átmehet szánalomba... szépen írsz rá 1 telefonszámot vagy megkéred hogy következő szünetben vagy suli után találkozzatok :)) várjon meg :) miből fiúból van érdekelni fogja a dolog :D tudom jól. én is kaptam már ilyet :D
2013. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keresd az ő társaságát, mindig próbálj szemezni vele!
2013. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!