Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha kettesben maradunk, leblokk...

Ha kettesben maradunk, leblokkolok, nem tudok témát felhozni. Ő is ugyanígy van, de társaságban jól elvagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki bejön, társaságban tényleg együtt nevetgélünk, hülyéskedünk, sőt, már volt olyan is, hogy megkért, hogy kísérjem el valahova (csak én), stb. akkor ha kettesben maradunk, nem tudok témát felhozni. Ha csak kérdezgetném, az pedig gáz. Mit csináljak? Normális válaszokat köszönöm. 15/L
2014. szept. 17. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szokjátok egymást. Előbb vagy utóbb megtörik a jég.
2014. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát csak várjak?
2014. szept. 17. 15:26
 3/9 anonim válasza:
Ha erőltetitek nincs értelme.. Mert csak kellemetlen szituációkat generáltok állandóan. Vagy megy, vagy nem.. Itt nincs mit kérdezni. Én sem tudok mindenkivel kettesben jól elbeszélni, valakivel meg órákon át. Partnerfüggő. Ami nem megy, ne erőltessétek.
2014. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
UI: Ez tény. Sajnos el kell fogadni.
2014. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szó sincs ilyesmiről, nem erőltetek/erőltetünk semmit. Nem tudja senki, hogy nekem ő bejön, és nem is az a célom, hogy "megszerezzem", csak ha már egyszer elkísérem valahova, vagy valami, akkor mégiscsak meg kéne szólalnom kérdésen kívül is. Tulajdonképpen 3 hete ismerjük egymást, és csak szünetekben szoktunk együtt lógni vele meg még pár emberrel.
2014. szept. 17. 15:34
 6/9 >_< válasza:
Szerintem ez idővel javulni fog. Még alig ismered, de amikor már lesznek közös élményeitek akkor jobban megnyíltok majd egymás előtt.
2014. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez természetes, bejöttök egymásnak valószínűleg :$ :)

Csinálj hülyeségeket, légy hiperaktív, ő is oldottabb lesz.

2014. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, tanácsaitokat! :)
2014. szept. 17. 21:41
 9/9 anonim válasza:
Pont ugyanez van velem is! Én is csak pár hete ismerem és én is pont 15 éves(lány) vagyok:D Bár elképzelni sem tudom miért lehet ez ha vigasztal a tudat én teljesen együtt érzek veled és nagyon drukkolok:) Írj priviben ha van vmi fejlemény!;)
2015. okt. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!