Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok más társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok más társaságban mint kettesben?

Figyelt kérdés
ha kettesben vagyok a barátommal nagyon jól elhülyéskedünk meg beszélgetünk.viszont amikor másokkal vagyunk én alig beszélek és nem merek megszólalni.nem tudom miért van ez..4hónapja vagyunk együtt én 16 vagyok ő 18.. ő sokat beszél de én nem..hogy lehetne ezen változtatni hogy ne érezzem magam ilyen feszülten?? megjegyzem hogy elég ritkán vagyunk társaságban..lehet azért is mert nem vagyok hozzászokva??
2014. ápr. 12. 21:13
 1/3 Fish1 ***** válasza:
Általában az önbizalomhiányos emberek csinálják ezt. Nehezen oldódnak, nem mernek önmaguk lenni. Észrevettél olyat, hogy attól félsz, hogy hülyeséget mondasz, vagy hogy a másikat nem fogja érdekelni? Vagy mitől félsz?
2014. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
félek hogy ha mondok valamit akkor nem fog rá senki semmit mondani és nem nevetnek ha valami vicceset mondok..hogyan tudnék változtatni??
2014. ápr. 12. 21:18
 3/3 Fish1 ***** válasza:
Azt nem hiszem, hogy nem mondanának rá semmit, mert nyilván társaságban kommunikáltok egymással és senki sem magában beszél :) Fejleszd az önbizalmadat. Ez lassú folyamat és csak kitartással megy. Kezdd kis lépésenként. Dobj fel egy témát, kezdj el valakivel beszélgetni a társaságban. Azt nyilván tudod, hogy kit mi érdekel, vagy mi az aktuális téma. Szólj hozzá, ne félj attól, ha valamiben nem értenek egyet. Biztos ilyen is lesz. De ha kis lépésenként megnyílsz, kis sikereket máris elkönyvelhetsz és ezek magabiztosabbá tesznek. Aztán egyszercsak azt veszed észre, hogy simán beszélgetsz velük és már nem érzed magad feszélyezve. Ilyen régen velem is előfordult, be voltam gazolva, aztán meg kiderült, hogy szeretik a humoromat és szeretnek velem beszélgetni.
2014. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!