Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez jelentheti azt, hogy kedvel?

Ez jelentheti azt, hogy kedvel?

Figyelt kérdés

Volt egy időszak, amikor naponta többször köszöntünk egy tanárnőnek (ha valaki kérdezné, a barátommal). Ha 6 óránk volt, akkor 6x (3 szünetben, és szünetenként 2x). Mindig mosolyogva köszönt vissza (ezt azért írom, mivel vannak olyan tanárok is, akik így fapofával benyögnek mondjuk egy sziát). Azt mondani sem kell, hogy nagy hülyeség volt, de élveztük.:D (nem félreérteni...)

Ma pl. jött órát nézni, és mosolyogva integetett (a terem másik végéből..xd hozzátenném, hogy csak nekem), mikor bejöttem és mikor kimentem, akkor is.:D

Gondolom ez csak jelent(het) valamit.


Pedig a tanárnő tantárgyából közepes vagyok, és általában a tanárok pont azért kedvelnek valakit diákként, ha valaki kiemelkedő teljesítményt ér el az általa tanított tantárgyban, ezért sem értem annyira...


2014. nov. 12. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg randizni akar veled. Csapj le a lehetőségre és hívd el egy mozira!
2014. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg hülyeség volt, de ha a tanáron is látszott, hogy "élvezi", akkor nem gond. :)

Velem is volt hasonló, hogy nem voltam túl jó a tárgyából de mégis kedvelt, bár én nem köszöntem neki ennyiszer. :DD Indokolni nem nagyon tudnám ezt én sem. Nem lehet, hogy csak szimplán szimpatikus vagy neki? Fennállhat az is, hogy a gyereke (gondolom van) jut róla eszedbe, emlékezteted rá valamilyen oknál fogva, ilyenek. Remélem azért tudtam segíteni! :)

2014. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj, a fejlődő kamaszok minden tanári figyelmességet, jófejséget a pedagógus irántuk kialakult szexuális vonzódásának tulajdonítják?

19 éves, frissen érettségizett félig- tini félig nőként írom neked kedves kérdező, hogy mint kopé diákot kedvelhet téged, aranyosnak tarthat, de természetesen gyermekként tekint rád, akinek a buksiába tudást kell öntenie :).

A szerelem, pláne nőknél nem így megy, de mikor fejlődik a hormonocskád, mindent másnak tulajdonítasz. A mi tanárnőnk 26 éves volt és eszébe nem jutott volna másképpen tekinteni a szeretett diákjaira, csodálatosan tanított, és mint minden embernek, neki is volt humorérzéke, a fiúk baromkodásain is néha el el mosolyodott, hogy milyen gyerekek még :).

Kedvel, mint diákot!

2014. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kokuten válasza:
Szerintem a kérdező is úgy gondolta, hogy ez jelentheti-e azt, hogy az a tanár diákként kedveli őt :) Félre lehet érteni a "Gondolom ez csak jelent(het) valamit." mondatot, de nem hiszem hogy erre gondolt... Majd megtudjuk ha ő is ír.:)
2014. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Jaj, a fejlődő kamaszok minden tanári figyelmességet, jófejséget a pedagógus irántuk kialakult szexuális vonzódásának tulajdonítják?"

Bocsi, hogy nem fogalmaztam elég egyértelműen, nem úgy értendő. Semmit sem akarok (ilyen téren meg főleg nem) egy 45éves nőtől 14éves kamasz lányként. :)

A kérdés az volt, hogy diákként kedvelhet-e ezek alapján. Köszi a válaszokat!

2014. nov. 12. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!