Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha egy anyós, csak nekem nem...

Ha egy anyós, csak nekem nem ajánlja fel a tegeződést, az jelentheti azt hogy nem kedvel?

Figyelt kérdés

A férjem nővére férjnél van. A férj tegezi anyóst.

A húgának volt barátja, ő is tegezte anyóst.

Nekem soha nem ajánlotta fel.


2014. jan. 28. 18:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Én sem tegezem a vőlegényem szüleit, pedig együtt vagyunk majdnem 7 éve...Sosem ajánlotta fel, mondjuk a sógoromnak se...



A férjed mit szól? Szerinte miért nem? Ez tényleg elég kellemetlen...:( Nekem is rosszul esne...

2014. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
érdekes... én az apósommal jártam így. 12 év ismeretség után, sosem mondta. A legjobb barátnőm lett a lányom keresztanyja, fiatalabb is nálam és neki első találkozáskor felajánlotta^^ később szóvá is tettem neki, hogy ez furcsa, de nem reagált rá. Most már akkor sem tegezném ha felajánlaná:)
2014. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Valamivel karácsony előtt feltűnt a férjemnek, hogy csókolommal köszöntem el, mikor eljöttünk tőlük. Erre megkérdezte, hogy miért magázom még mindig? Megmondtam hogy sose ajánlotta fel.


most tűnt fel neki:D azt mondta rászól az anyjára, de mondtam hogy ne csinálja mert nekem lenne ciki. Úgyhogy ennyiben maradt a dolog részéről.

2014. jan. 28. 19:08
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Első vagyok, ez nálunk azért vicces, mert anyósomnak 4 testvére van, akik idősebbek náluk és mindeniket tegezem családostól-férjestől-feleségestől. Úgyhogy egy vacsoránál nálunk mindenki tegez mindenkit, csak én magázódom anyósomékkal. Ez van.


Ettől függetlenül szeretnek és olyan vagyok, mint a saját gyerekük...

2014. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Nalunk pl anno egyedul a parom tegezte a nagyanyamat - ugyanis a mama siman letegezte ot, amivel -az illemszabalyok szerint- feljogositotta a tegezesre. Nem hiszem, hogy barmit is bele kellene kepzelni ebbe a helyzetbe.
2014. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Pedig lehet, hogy nem lenne rossz, ha a férjed rákérdezne.

Ugyanis lehet, hogy azért, mert eleinte valahogy elmaradt, most meg azt hiheti, hogy te sem akarod a tegezödést.


Ha a férjed rákérdez és NEM számonkéri, akkor kiderülhet, hogy esetleg kölcsönös félreértés van a dolog mögött.

2014. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ó én tegezem a párom anyukáját, de ami ennél sokkal durvább, hogy az anyukája testvérét (Tündit) is. Ebben még nincs is semmi durva, de múltkor családi összeröffenés volt, és ott fedeztem fel, hogy a saját menye meg magázza Tündit :O Hirtelen el is szégyelltem magam, hogy ezek szerint nem kéne tegeznem? De valahogy ha engem találkozáskor letegeznek automatikusan visszategezem. Csak akkor magázódom, ha engem is magáznak. Kérdeztem a párom, de azt mondta, nem gáz, hogy tegezem a nagynénjét.
2014. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%

erdekes dolgok, nekem eleg hamar engedni szoktak.

huszon evesen egyik barat lany tanacsat kovettem:

akit nem tudod eldonteni, tegezd le!

bar szerintem stilustol is fuggo, egy visszahuzodonak nem engedik ugy, mint nagypofajunak :)

en flortolgetni is szoktam az ex anyosokkal, hal isten meg nem volt olyan aki nem lett volna vallalhato.

2014. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
Mi 18 éve vagyunk együtt a férjemmel. Én nem tegezem anyósomékat. Ellenben a két sógornőm volt és jelenlegi párja/férje tegezi őket. Pedig mi vagyunk legrégebben együtt. Nekem apóson egyszer mondta hogy tegeződjünk, de tizenév elteltével már maradtam a magázásnál. De ezzel együtt is rosszul esik.
2014. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Én édesapám új feleségével jártam így. Mindenki tegezte, az osztálytársaim, a saját menye, egyedül nekem nem ajánlotta fel sosem. Mikor apu meghalt, akkor realizáltam csak, hogy valóban ellenségeskedés volt a részéről, mert kiforgatott az örökségemből rendesen. Kihasználta, hogy nagyon fiatal voltam, és nem tudtam kiállni magamért.
2014. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!