Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan vagyunk azok körében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vagyunk azok körében, akik szerelem nélküli párkapcsolatban illetve házasságban élnek! Hogy bírjátok hogy nem azzal lehettek, akit tiszta szívből szerettek? Mi volt az akadálya hogy nem lehettek együtt! Életkort és nemet írjatok! 35/L

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 02:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Befogott az alvilág?

Vagy mi?

2014. máj. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Életkor , nem.
2014. máj. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Baromi rosszul...ezért nem alszom most
2014. máj. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gyerekek! Egy kicsit több komolyságot kérek! :)
2014. máj. 23. 02:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen is kapitány!
2014. máj. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az okát nem tudom. Viszont szerencsére nem élek boldogtalan házasságba.
2014. máj. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Spongya Bob??
2014. máj. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Nállam presztizs kérdése. Van egy lány akit évekóta szeretek de az ő családja tehetősebb, ezért az apa tíltja a kapcsolatot! Na erre szól a nóta, szép asszony vagy mindened van mégsem lehetsz boldog. 21/f
2014. máj. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Akkoriban más dolgok fontosabbak voltak, mint a szerelmünk, és azok különválasztottak bennünket. Most pedig már mással él. Még mindig szeretjük egymást, még ha nem is párként, vagy nem kimondva... ha ennek így van számodra értelme.

Hosszú ideig tartott, amíg kihevertem, de sikerült. Jól bírja, mert a párja nagyon jó ember. Szerintem a szerelem átalakul idővel. Ha sikeresen együttműködsz a pároddal, és igyekeztek közös célokat megvalósítani, őszinték vagytok egymással, akkor lehet szép kapcsolat belőle.

Ha a párod szeret, és kimutatja feléd, akkor ennek a hiányérzetednek sem kellene erősnek lenned. Én megpróbálnám megbeszélni a problémákat a jelenlegi pároddal. Vagy ha nagyon nemkompatibilis veled, akkor vess neki véget.

F/30

2014. máj. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mármint a kapcsolatnak, nem a párodnak...
2014. máj. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!