Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokan azt mondják, hogy az...

Sokan azt mondják, hogy az igaz barátság kialakulásához "nagy és nehéz" dolgokon kell átmennie a két embernek együtt. Mire gondolnak ezzel pontosan?

Figyelt kérdés
Tudnátok példát mondani?
2014. ápr. 24. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy mire gondolnak, azt nem tudhatom, de te sem, mert nem vagyok gondolatolvasó. Azt tudom, hogy az igaz barátságok próbálja mindig az Élet: az marad melletted igaz barátként, akivel a mélyet is megjárod - a többiek csak felszínes érdekkapcsolatok.


Aki nincs melleted akkor, amikor igazán szükséged van rá (a bajban), az nem barát. Annak csak addig kellesz, amíg fut a szekered, amíg belőled élhet, amíg használhat valamire (az önző céljaira). Az igaz barát nem használ, hanem szeret és támogat.


Példa kell? Telis-teli van a klasszikus világ - és magyar irodalom vele! De filmet is mondhatok: pl. Forrest Gump

2014. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az idő próbája :DD Van egy barátnőm akivel már évek óta barátok vagyunk. Úgymond legjobb barátok. Én nem akarom elveszíteni őt, ő se engem, mindig tartjuk a kapcsolatot és nem mondjuk le a talikat. Ez a titka...
2014. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!