Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még aki irtózik olyan...

Van még aki irtózik olyan munkától, ahol sokan dolgoznak, át kell öltözni (munkaruha), de sokan öltöznek együtt?

Figyelt kérdés

Közös öltöző idegesít valakit?Miért?

Én kerülöm az olyan helyzeteket,ezért az olyan munkákat is.



2014. ápr. 20. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó sorod van, ha csak ennyi idegesít.
2014. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szociális fóbiás vagyok, úgyhogy valamilyen szinten zavarnak ezek a dolgok is. De közel sem csak ennyiben merül ki a dolog. :)
2014. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így,nőknél még többen,akik szégyenlősebbek azok nem igazán szívesen vetkőznének melltartóra mások előtt,a nők rosszabb indulatúabbak tudnak lenni,ha valaki kövérebb,vagy a testén valami furcsa van,sok anyajegy,stria stb akkor megbámulják.Sokan nem szeretnek vetkőzni ez így van.Van ahol kötelező a cég polóját hordani,akik a közelben laknak(cég közelébe)azok már eleve a munkás polójukba mennek,akik távolabb azok az öltöző azon részén vetkőznek ahol éppen nincs senki.
2014. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!